Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nespresso Dolce Gusto Infiniss...

Nespresso Dolce Gusto Infinissima kávéfőző vélemények?

Figyelt kérdés

Családtagnak vettem tavaly ezt a gépet, én gondoltam még hogy jó lehet, előtte volt Piccolo is. Mindketten nagy kávésak vagyunk viszont ő a mezei kotyogós híve, és neki nem ízlenek a Dolce Gusto által elkészített espressok. Nem értem, szerintem jók.

Én meg a kotyogóst utálom mert oda van égetve.. :D

Szerintetek a Dolce Gusto mennyire főz jó és igazi kávét? Van 1000 fajta kapszula hozzá és nem jutottam tovább a sima espresso és cappuccinonál :D mit lehet kihozni ezekből a gépekből? Ti milyen kávét ajánlotok? :) mindenre vevő vagyok


2021. márc. 13. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
A tesco saját márkájú espressoja veri az eredeti dolce gustot.
2021. márc. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
63%

Férjemmel mi is nagy kávésak vagyunk, először mi is DG-val kezdtünk, aztán kotyogóssal folytattuk. Nem kellett már a DG, víz ízű volt már számunkra egyenízű...

Aztán váltottunk karosra, akkor már az odaégetett kotyogós sem kellett, mert keserű volt. Vettünk egy komolyabb darálós gépet, na azóta ha visszagondolunk, vicc volt DG...

2021. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A DG az Nescafé, nem Nespresso, a Nespresso és a DG két külön fajta kapszulás!

Na azért a kapszulásat össze se lehet hasonlítani az igazi főzött eszpresszó kávéval, bár mindegyik élvezeti, de a kapszulásnál inkább az ízvariációkra hajtanak a gyártók!

Az eszpresszó kávé, ami eszpresszó, kotyogós, vagy dugattyús kávéfőzőben is készülhet, nem csak finom karakteres igazi kávéíze van, de jó erős is, ami garantáltan ébren tart, és ráadásul sokkal gazdaságosabb is! Mondjuk kotyogósban készülve még nem kóstoltam a kávét, de olvastam hogy az akár 110 °C-ra is felforralja, így nem csoda az égett íz, dugattyúsat nem tudom, viszont egy nem drága, de normális eszpresszó gép tényleg finom kávét tud főzni!

Nem lehet rossz a kapszulás, de az csak olyan műkávé a különböző ízvariációk élményéért! Ráadásul a DG és a Tchibo csak a saját kapszuláikkal kompatibilisek, míg a Nespresso a sajátján kívül több másik márka kapszuláit is befogadja (Lavazza, Starbucks, Jacobs, L'Or, S-Budget, stb.) !

2021. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!