Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép vízbekötés légtele...

Mosogatógép vízbekötés légtelenít?

Figyelt kérdés
be kötöttem a mosogatógépet amikor el indítottam és elkezdte szívni a vizet hallottam egy szisszenést, kicsit nedves volt a konyha butor oldala. lehet hogy le légtelenít a bekötő cső? mert utána száraz volt a hollandi és semmi folyást nem láttam

2021. márc. 16. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Indításkor elóször ellenőrzi a gép, hogy maradt-e viz a legutóbbi mosogatás óta (nem tudja, hogy ez az első), azért hallani a szürcsölgést, ez teljesen normális, nem kell aggódni.
2021. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Minden mosogatási program leengedéssel kezdődik, mert az edényekből, a sótartályból, az előző mosogatásból maradhatott víz a gépben, amit leenged, mielőtt betölti a frisset. Ezt hallhatod, ahogy sziszeg, ez normális. Ha a bekötőcső nem ereszt, akkor valószínűleg a lefolyócső a ludas, ha víz van a konyhabútoron. Ellenőrizd, hogy rendesen rá van-e húzva a szifonra és le van-e rögzítve csőbilinccsel. Ha nincs, a leengedő szivattyú által keltett nyomástól lecsúszhat és akkor nem csak a konyhabútor lesz vizes, hanem az egész konyhát elárasztja.
2021. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!