Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aux hangerősítő ( megnevezése...

Aux hangerősítő ( megnevezése , link ) ?

Figyelt kérdés
Magyarul mondva, van nekem 3 darab mélynyomóm , 2.1-es, és vettem egy aux elosztót , melynek van 3 bemenete és 1 kimenet , telefonba bedugva hallgatom de elég halkan szólnak egyen egyenként a mélyládák , de ha egy mélyláda van magába bedugva az erősebben szól! szeretném ha segítenétek hogy milyen erősitőtt vagy átalakitótt ajánlotok ami a hangkártya frekvenciáját fel erősíti jobban , ami nem terheli le a hangkártyát akkor sem ha 3 különböző erősítő felé kell sugároznia! ?
2021. márc. 26. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A probléma orvosolható hozzáértő segítséggel.


Te viszont annyira hibásan használod a kifejezéseket, és annyira nem vagy tisztában még az elektronika alapjaival sem, hogy reménytelen neked elmagyarázni.


De azért megpróbálom.


Először: kellene hogy hány Ohmosak, és hány wattosak a hangfalaid.


Másodszor: ha telóra dugtad, akkor milyen HANGKÁRTYÁT terheltél le?


Harmadszor: mi ezzel az egésszel a végcélod?

2021. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:

Remélem világos neked is hogy ha pontos, konkrét választ vársz, akkor ahhoz pontos, konkrét műszaki adatok kellenek.

2021. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!