Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudnátok mondani jó háztartási...

Tudnátok mondani jó háztartási gépeket?

Figyelt kérdés
Pl ami nektek milyen márka vált be:) Gondolok itt pl mosógép, mosogatógép, porszívó, stb..

2021. márc. 26. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs bevált márkám. Mindegyiknek meg van a maga hibája. Ami adott pillanatban ár-érték arányban szimpatikus, azt veszem meg :D
2021. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miele

Neff

Rangemaster

Aga

Dyson

Liebherr

2021. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatógép: Bosch

Porszívó: Dyson

Hűtő: Liebherr

Mindhárom drágább kicsit az átlagnál de annyival feljebb vannak minőségben, hogy megérték a befektetést.

2021. márc. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek vannak, mindegyikkel maradéktalanul elégedettek vagyunk:

Sütő - Electrolux

Főzőlap - Electrolux

Mosó-szárítógép - Electrolux

Hűtő - Zanussi

Porszívó - Zanussi

Bojler - Ariston


Anyósoméknak Miele mosógépük és szárítógépük van, szeretik.

2021. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Electroluxal beszívtuk már többször. Bosch hűtő, porszívó, LG mosógép, ezek jól bírják eddig.

De ha van pénz, akkor Miele legyen a célpont.

2021. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokáig használtam Electrolux termékeket, meg voltam elégedve velük. Aztán házat vettünk és a tulajok benne hagyták a háztartási gépeket, így márkaváltás történt.

Főzőlap, sütő, elszívó, hűtő, mosogatógép, mosó és szárítógép: Miele (ezeket hagyták a tulajok a házban)

Mikró: Koenig

Robotgép /turmix: Kenwood

Porszívó: Dyson

Kávéfőző: DeLonghi

2021. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk az egész konyha Whirlpool lett, nem direkt, egyszerűen csak így alakult. Mármint a nagygépek, sütő, főzőlap és mosogatógép is. 6 éve mennek hibátlanul, a mosogatógép egyre jobban le van terhelve, mióta a gyerekek megvannak. Van, hogy hétvégi főzéskor 3 kört is megy egy nap :)

A hűtőnk régebbi Samsung, de hibátlan, a mosógép is régebbi Zanussi, az még bírja, de már a végét járja szerintem.

2021. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lg mosogepek jok meg a tv is
2021. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenből Miele illetve robotporszívóból szerintem iRobot Roomba (ott a Miele "túl olcsó", nem értem, miért, de talán kevesebbet tudhat).


Ha nem fér bele a Miele, akkor mosógép: Bosch, LG, Electrolux-AEG, de minél több garival (5 év garival akár gagyibb márkát), hűtő Bosch akár, de jókat hallottam az LG-ről is, sütő, főzőlap vagy szabadonálló tűzhely: Electrolux, AEG. Illetve sok márkát nem ismerek, azért nem sorolom. :D

2021. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mosogep, mosogatogep, hutoszekreny, stb. eleg sok gyartoval volt mar tapasztalatunk, kiemelkedoen rosszra szerencsere nem emlekszem. Porszivonal viszont hatarozottan es kiemelkedoen a Miele-t mondanam.
2021. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!