Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beletehetem ha rámegy a búra?

Beletehetem ha rámegy a búra?

Figyelt kérdés
Kiégett a hűtömben az izzó 230v 15w c6 van ráírva. Bementem egy villamossági boltba és nem volt csak 240v 15w b1, ami kicsivel hosszabb és fagyasztóhoz van inkább, mert rá van írva, hogy 0-30. Mivel 400ft tungsram megvettem.

2021. márc. 31. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

be

nem lesz belőle probléma

2021. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na betettem, még hosszabb is befért volna úgyhogy nincs gond. Viszont eléggé melegszik, nem tudom az előző is ilyen volt-e de szerintem igen. Kéne valami ledeset is nézni.
2021. márc. 31. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:

15w 15w

úgyanúgy melegszik mint a másik.

2021. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, beleteheted.
2021. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is azért csak furcsa, hogy mondjuk a fagyasztóba nem fagy be, én meg arra gondoltam, hogy esetleg hogy jobban melegszik így csinálják meg és nem tesz jót a hűtőnek. De hülyeség, mert ha meg 3 napig nem nyitom ki akkor ugyanúgy nem melegszik.
2021. márc. 31. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Csak akkor világít, ha nyitva az ajtaja.

Ha nyitva az ajtaja, akkor nem az izzó lesz a legnagyobb probléma.

2021. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!