Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Westen falikazánnál mennyi az...

Westen falikazánnál mennyi az ideális hőfok beállítás hideg és melegvíz esetén?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 11:18
 1/2 Paczalos István ***** válasza:

Nekem Bosch kombi cirkóm van (a kondenzációs fajta) a radiátor esetén 60 fok van beállítva, ha padló vagy falfűtésed van, akkor ez maximum 40 fok legyen.

A meleg víz ECO-n van, 50 fokon. Így nem vízkövesedik annyira. Azt tudni kell, hogy nálunk az egyik legkeményebb a víz az országban (CaO nagyjából 325mg/l). Idén akarok vízlágyítót beépíteni a kazán elé. 4. éves a kazán, és már egy átfolyó bojler csere már bejátszott 150 ezerért. Szigethalmon például a régi házunkban vagy 15 éve megy a kombi cirkó, és semmi baja nincs (valami noname olasz) szemben az otthonival ami Vas megyében van.

2021. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor alkalmazom én is.

Köszönöm a választ.

2021. ápr. 13. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!