Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen turmixgéppel lehet...

Milyen turmixgéppel lehet jeget, fagyasztott gyümölcsöket turmixolni?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék venni turmixgépet, de most határoztam el, hogy tényleg beruházok egyre. Imádom az olyan smoothiekat amit fagyasztott gyümölcsök turmixolásával csinálnak. Van valakinek esetleg olyanja amivel lehet fagyasztott dolgokat és jeget darálni és milyen fajta ez? Nagyon várom a példákat.

2021. ápr. 14. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen készítek ilyesmit, saját magam által lefagyasztott gyümölcsből. 1000 éves NDK kézi robotgép botmixer-fejjel. De nem kőkeményen állok neki, hanem előveszem a fagyasztott gyümölcsöt,kb.negyed kilót, ahhoz adok kb 1 -1,5 dl vizet, kb fél óra múlva turmixolható, jeges, szuper, és nem teszi tönkre a gépet sem. A gyümölcsöt én fagyasztás előtt turmixolom, kockákban van lefagyasztva. Olyan mixer nem létezik, amelyik ezt ilyen állapotban képes ledarálni, de nem is szükséges.
2021. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nutribullet-et hasznalok, jol viszi a fagyosat is
2021. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a termékleírást, hogy tud-e jeget darálni. Az üvegházasak jórészt tudnak.
2021. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!