Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » ÓZONGENERÁTOR: otthonra. Jó...

ÓZONGENERÁTOR: otthonra. Jó minőség, alacsony áron?

Figyelt kérdés

Kinek milyen van ,honnan vette?

Van olyan aki megbánta amilyet vett?

Minden érdekel a készülékkel kapcsolatban


Valaki tudna olyat ajánlani,ami elég egy átlagos családi ház levegője heti karbantartására?


Na meg kiszolgál valamennyivel több évig, mint a garanciaideje :)



2021. máj. 1. 06:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
az ózon az egy mérgező gáz. Mi értelme van?
2021. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha helyesen bánik vele az ember egy tiszta levegőjű otthont varázsol 1-2 óra alatt.

Rengeteg előnye van, én speciel penész ellen használnám, amikor szükséges , meg időnként "csak úgy" a házban való kórokozók, élősködők ellen, mert érzékeny vagyok a vegyszerre , ezzel pedig elkerülhetőek/kezelhetőek.

2021. máj. 1. 16:07
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

A penész oka a magas páratartalom. Hogyan csökkenti az ózongenerátor a páratartalmat és hogyan tartja folyamatosan a megfelelő szinten? Nem gondolom, hogy egy ózongenerátor képes a levegőből a vizet kivonni.

A páratartalom megfelelő szinten tartására és ezzel a penész megelőzésére elegendő néhány rejtett ablakszellőző ablakokba való berakása. A német előírásnak (DIN 1946-6 szabvány Feuchteschutzlüftung) megfelelő számút kell betenni. A legegyszerűbb szükséges darabszám meghatározás:

- Ha van a lakásban szellőző kürtő( rács jelzi pl. a fürdőben) helyiségenként 1 darab

- Ha nincs kürtő de az ablakok, bejárati ajtók nem egy homlokzaton vannak, helyiségenként 2 darab.

Ha ezek bekerülnek az ablakokba, akkor megfelelő szinten lesz a páratartalom, mindig jut be friss levegő és a katasztrófavédelem se fogja a gázt kizárni.

2021. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Aha

Majd kisétálnak a kis poloskák meg a hangyák azon a kis szellőzőn.


Emellett klímatisztításra és állat ólok sterilizálására is használni fogom

( Már rendeltem )


És még mindig : HÁZ.

2021. máj. 2. 08:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Szagtalanításra való elsősorban. Penész és kártevők ellen nem ér semmit. Nem tudsz olyan koncentrációt előállítani ezekkel a kis gépekkel, hogy hatással legyen rájuk.


Nekem is van ózongenerátor, autó klímát szagtalanítok vele.

2021. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért írják, hogy az ózongenerátor nem jó. Nekem ilyen van, 100.000-ért vettem nemrég, szerintem jó, nagy teljesítményű.


[link]

2021. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kihasználod ezt a nagy teljesítményt?
2021. jún. 15. 21:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. :) Ennél a cégnél ez volt a legkisebb, le is írja miért kell legalább ekkora. Még csak kétszer használtam, de nálunk penész is van, amit csak 2 év múlva tudunk megoldani, akkor lesz átépítés.
2021. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Eltünteti ideiglenesen ,vagy hogy látod?

Ugyan így vagyunk.

Itt jobb lett, de nem tudom ettől,vagy hogy a jó idő miatt többet van nyitva az ablak

2021. jún. 18. 15:31
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!