Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool felültöltős mosógép...

Whirlpool felültöltős mosógép fedélben lévő mosószertartóját hogyan lehet tisztítani? Szétszedhető az átlátszó "fakkos" tartó?

Figyelt kérdés

Hiába öblítem ki meleg vízzel,az öblítős részben marad öblítő,mely most már befeketedett és nem tudom semmivel kipiszkálni!Próbáltan vékony dróttal,pici üvegmosó fejjel,de eredménytelen!

Ha van valami jó tanács szívesen fogadom!Előre is köszönöm!


2010. aug. 24. 10:44
 1/4 anonim válasza:

mi is igy csináltjuk ahogy te de mi beletesszük egy éjszakára lavórba meg bele egy liter ecet és akkor utána azzal az üvegmosóval meg hát ugye mondanom sem kell hogy bepenészlesedik meg a vízköves az egész ugyhogy hanno penészoldót használunk meg vízkőoldot!

Persze nem egyszerre mert klórgáz lesz hanem külön egyszer csak kijön az a trutyi belöle!

2010. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sósavval mostam ki...ill abban ázott...tegyél a tetejére egy téglát nehezéknek
2010. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Kipróbálom ezt is-azt is!

Valamelyikkel csak lesz sikerem!

Ha esetleg találok valami hatékonyabbat jelentkezem!

Üdvözletem a "sorstárt"! válaszolóknak! Re.:))

2010. aug. 25. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a mosókonyha sarkában volt egy kiszuperált dömötör wc-tartály,amit kibeleztem,becsináltam az alját,abbn volt folyamatosan a mosószeradagoló./ecetes vízben/.Csak akkor vettük ki,ha mostunk.

-De tönkrement a whirlpool,és soha többet ez a márka,és soha többet olyan gép,aminek a tetejében van az adagoló,csak a"fiókos"-t veszek.

2010. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!