Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a Duux...

Mi a véleményetek a Duux ventilátorokról? több lenn

Figyelt kérdés

Teljes név: Duux Whisper, én a smart verziót vettem meg, mert ezzel lehet okostelefonnal is irányítani az appon keresztül, meg csak ez volt fekete színben is.

Tulajdonságai: 13-50 decibel, tehát nagyon halk, aludni is lehet mellette, 26 sebességfokozatos, natural wind szimulálás, időzítő, digitális kijelző, wireless működés lehetséges, távirányító, átalakítható asztali ventilátorrá is akár...



2021. jún. 17. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Mivel már megvetted olyan mindegy, nem?
2021. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor nem tettem volna fel a kérdést
2021. jún. 17. 15:08
 3/15 Szirty ***** válasza:

"...én a smart verziót vettem meg..."


Én sem értem. Ha megvetted már akkor miről szól a kérdés? Szerintem vásárlás előtt érdemes érdeklődni milyen.

Vagy pozitív véleményeket keresel utólag?

2021. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akármilyet, pl: aki megvette, annak beváltotta a hozzá fűzött reményeket vagy esetleg felül is múlta, vagy inkább többet várt...
2021. jún. 17. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de a ventilátor egy villanymotor meg egy lapát.

Egy okoskonnektort kb 2500 Ft-ból ki lehet hozni, a 26 sebességedet pedig feldughatod valahova, mert sosem fogod használni.

Szóal ha 7500 Ft-nál többet fizettél a csodamasinádért, jól átvertek.

2021. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a #5-ös válaszadóval. Akármilyen szépen van csomagolva, attól ez még csak egy ventilátor, a levegőt meg tudja mozgatni egy pár ezres ventilátor is, hűteni egyik sem fog. Ennyi pénzért rablás.
2021. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Nem megérős.

2021. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mind a pénzt mondjátok hogy nem érte meg, de mi van, ha nekem van pénzem ilyesmire? így már okés akkor? amugy a leghalkabb ventilátor amit találsz a piacon, akár 13 decibelig le tud menni
2021. jún. 17. 20:05
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha van pénzed rá, akkor miért nem klímát veszel? Amúgy azt érzem, te már réges rég eldöntötted. Ha dícséri valaki a ventilátort az jó, ha leírjuk öten, hogy pénzkidobás, te akkor is kiállsz melette.

Hiába 34 cm a lapát átmérője, szerintem alacsony fokozaton nem sok levegőt mozgat meg. Így ülsz a szinte néma csendben és nem érted majd, miért izzadsz. A levegő mozgása miatt kelt hűvösebb érzetet a ventilátor, ha nem mozog a levegő, ugyanúgy meleged lesz.

20 dB egy klímánál már elég halk érték, gyakorlatilag nem is lehet hallani, a légszállítás sem sok ilyenkor, de mivel jól terjed a hűvös levegő, elég jól hűt így is. Hűt, nem csak légmozgást csinál, mint egy ventilátor.

2021. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jaja tudom hogy a split klíma a jó, de azzal sok a gond, szerelőt kell hívni stb, most szobám amugy is zsufolt, max egy ventilátor fér el
2021. jún. 17. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!