Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A klíma mely állapotában...

A klíma mely állapotában eszik több áramot? Ha turbó üzemmódban van vagy átlag tempóban nyomja a hideket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ attóp,hogy mennyi a kinti hőmérséklet,a benti hőmérséklet és a beállított hőmérsékelt. Na meg persze az üzemmód.


Mert ha kint van 34°C,bent van 25°C és a klíma 20°C-ra van beállítva,az üzemmód ledig turbó,akkor elég sokat fogyaszthat.

2021. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kinti felém 26. Átlag tempóban megy most nekem. A benti hőmérségletet nem tudom. A klíma most 22 fokon megy. Sokat ehet most ? Tényleg nem tudom a vályog házam benti celsius fokat.
2021. jún. 19. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Turbó módban, pláne ha bent melegebb van mint a beállított, akkor tuti erőteljesen pörgeti az órát. Nálam most csak szinten tart, de a kinti egységet csak ritkán kapcsolja be, tehát nemsokat fogyaszthat most.
2021. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabesz147 ***** válasza:
100%

Vegyél egy fogyasztásmérőt, tedd elé. Vagy a többi fogyasztást kb. levonva nézegesd a villanyórát.

De a turbó nevébe is benne van a nagyobb teljesítmény, több fogyasztás.

2021. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Klímája válogatja. Az enyémen (Nord) csupán annyi történik, hogy egy "extra nagy" venti fokozatra kapcsol, viszont a kompresszor ugyanúgy szabályozza magát. Talán így még kevesebbet is fogyaszt, mert az egész szobát hűti így, nem csak azt az 1-2 méteres körzetet.
2021. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!