Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nespresso kapszulás kávéfőzőbő...

Nespresso kapszulás kávéfőzőből miért nem jön a kávé?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kapszulás kávéfőzőnk ami a márkásabb kapszulákat viszonylag könnyebben főzi. Vannak viszont olyan kapszulák amiken egyszerűen nem akar átfolyni a víz. A gép csak erőlködik és pár csepp után le is állitja magát. Újra rányomok és már el sem indul. Pedig a kapszulában puha, laza a kv. Tehát nincs agyon tömörítve. Viszont némelyiknek vastagabb az alumínium az elején amit átszúr a gép,de azt át is szúrja. Nem tudom mi lehet a gond. A gép a kevés, vagy az olcsóbb kapszulák ennyire használhatatlanok? Válaszokat előre is köszönöm

#kapszula #kávégép #Nespresso #Nespresso kapszula
2021. júl. 17. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a gép. Nekem a Nescafé Dolce Gusto Lumio gépem nem egy drága szerkezet, de az olcsóbb kapszulákkal sincsen gondja.
2021. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem Nespresso van, igaz, egy olcsóbb fajta. Sosem volt gond egyik kapszulával sem, akár gyári, akár nem. Van, hogy kicsit lassabban jön a kávé, de működik rendesen, ez általában a komposztálható kapszulákkal ilyen, ami utángyártott. Nálad a géppel van a gond.
2021. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!