Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ébresztőóra, amin lehet...

Ébresztőóra, amin lehet választani több hangjelzésből/dallamból?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

esetleg valaki tud olyan digitális ébresztőórát, amin van néhány ébresztőhang opció?


Nem kéne semmi extra funkció rá, csak kb ennyi.


A jelenlegi órámnak nagyon idegesítő a hangja, és ez zavar, hogy reggel erre kell felkelnem. Elég sokáig a telefonomat használtam erre a célra, de azt már nem akarom.



2021. júl. 23. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ébresztős rádiót, azt nem unod meg, mindig másra ébreszt.
2021. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha feladtam, akkor lehet, hogy tényleg az lesz.

De jobban örülnék egy tök sima és relatív olcsó órának, amin van 3-4 dallam és ennyi.

Vicces, hogy hetek óta keresek ilyet és nem létezik.

2021. júl. 23. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
#2: Szerintem add fel, legalábbis az egyszerű, olcsót. Mindenki mobilt használ.
2021. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

2021. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a mobilodban lehet csengőhangot állítani.
2021. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valaki pár hete a "Lakberendezés" kategóriában pontosan ugyanilyet keresett, ezt az egyet találtam:

[link]

2021. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én telefonomat használom ere célra ott rengeteg ébresztő hang közül tudok választani.
2021. júl. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 A legtöbb ember azt használja, de ő írta, hogy nem akarja. Lehet, hogy üti vagy dobálja amikor felébred rá, ezért olcsóbb megoldást keres.
2021. júl. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! :D


#4 és #6: köszönöm szépen! Ezeket még nem is láttam, de nagyon jók, pont ilyenre gondoltam, úgyhogy sztem ezekből fogok választani :D


#8 nem szoktam ütni! :D De tényleg nem akarom a telómat használni erre :D

2021. júl. 24. 12:48
 10/10 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Jó, a Te döntésed, ezért ajánlottam, viszont ha nem dobálod, én sem értem akkor végképp, hogy miért annyira kizáró ok a telefon? 🤔 Én is azt használom, alapból többféle csengőhang van ébresztésre is, egyszerűbb beállítani, ugyanúgy hangos, és így bekapcsolt ébresztővel is legrosszabb esetben is 3-4%-ot merül csak egy éjszaka alatt, az szinte semmi!
2021. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!