Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrény motor borító...

Hűtőszekrény motor borító műanyag repedés?

Figyelt kérdés

Üdv. Van egy körülbelül 1.5 éves hűtőszekrényem és most észrevettem hogy a motort borító műanyag felület kicsit behorpadt ill. megrepedt. Kisméretű kb. 80 cm magas a szekrény, alul belül a motor műanyag borítása és előtte a zöldség tároló kihúzható műanyag fiók tetején lévő üveglap együtt alkot egy felületet amire lehet pakolni


1. Mi okozhatta? (túl nehéz dolgokat raktam rá és nem bírta ill. olvastam olyat hogy kifolyó olaj/zsír okozta feszültség vezethet műanyag repedéséhez?)

2. Lehet-e/célszerű-e házilag javítani? (sajnos nem vagyok nagyon gyakorlati ember úgyhogy max vmilyen ragasztást tudnék kivitelezni, hegesztést ilyesmit nem hiszem + ahhoz kb. a felszerelés is drágábbnak tűnik mint egy új ilyen hűtő)

3. Ha nem javítjuk, akkor annak milyen következményei lehetnek hosszabb távon? (az aggaszt hogy ez pont a motort borítja)



2021. szept. 27. 10:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!