Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen szagelszívó, páraelszív...

Milyen szagelszívó, páraelszívó készüléket érdemes venni, amely nem túl drága és két személyes háztartásban kell, tehát nem főzök sokat?

Figyelt kérdés
Aminek egyszerű a bekötése....., semmilyen tapasztalatom nincs , nem is értek hozzá, ezért a legegyszerűbb, de mégis hatékony kellene. Köszönöm!
2010. szept. 2. 14:47
 1/5 Papp G.Csaba válasza:

Az biztos hogy csak olyan szagelszívót vegyél ami nem szűrőbetétes hanem van kivezetése.

Én már sokat szereltem be és amit az emberek nem vesznek figyelembe az az hogy nem azt kell figyelni milyen márka és ha drága akkor jó is hanem azt hogy mennyi a légszálítása és hány motort tartalmaz.

Amit nyogodt szívvel merek ajánlani az a Teka.

Neki van egy olcsóbb változata ami jó is.

A neten csak be kell ütni a google-be és kidobja.

Ennek a fajtának az a lényege hogy beépíthetős kihúzhatós,van rajta világítás és autómatika valamint dupla ventillátoros.Az ára 21.000.-től kezdődik és kétszer annyi levegőt képes szállítani mint a drága 50-60 ezresek.

Remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves Csaba! Nagyon sokat segítettél, hálás köszönet érte!
2010. szept. 5. 08:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves Csaba! Kinéztem egyet, tetszik is, csak a műszaki adatai nem mondanak semmit.Itt a link: [link] A másik, hogy nem tetszenek azok a kürtős kivitelezésűek. Ezt hova kell felfüggeszteni? A faliszekrény alá?
2010. szept. 5. 09:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Hoppá, ezt pont szűrőbetétes, Akkor storno. Tehát én azokat a tölcséres típusokat kell keressem? Azok hol vezetik el a szagokat? Szét kell ütni a falat és megcsinálni neki az utat kifelé? Bocsi a balga kérdésekért!
2010. szept. 5. 09:40
 5/5 klimakiraly válasza:

SziaSztok!


Nem szűrő betétes! Hanem szerelhető szűrőbetéttel és kivezetve is.


Ha kérdésed volna, info@szagelszivo.hu vagy ide.


Köszi K.K.

2010. szept. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!