Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudnàtok nekem ajánlani...

Tudnàtok nekem ajánlani klasszikus fritőzt, ami a legjobb hasábburgonya sütésére ?

Figyelt kérdés
Klasszilus fritőz érdekelne, nem olaj nélküli, nem forró levegős, többfunkciós (ez mind van),hanem olyan, amiben olaj van és hasábot lehet benne sütni. Légkeveréses, olaj nelküli készülékeink vannak, de egyikben sem tudjuk úgy kisütni a hasábot. Nektek melyik márka vált be ?
2021. okt. 16. 22:20
 1/5 anonim válasza:
57%
N E M
2021. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2021. okt. 16. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

A mirelit félkész hasábhoz ami már tartalmaz némi olajat arra nekem legjobban a forró levegős vált be. Nem tocsog az olajtól, íze is sokkal intenzívebb. Ha sima krumplit pucolod meg és abból csinálnál hasáb krumplit arra kb bármelyik hagyományos olajos megfelel. Annyi trükköt javaslok hogy mielőtt beteszed a krumplit sülni előtte 5-10 percig terítsd szét egy rongyon ami kiszívja belőle a vizet és ha már kellően felforrt az olaj akkor tedd bele. Így gyakorlatilag kevesebb víz keveredik az olajjal, kevésbé fog a felforrt olaj visszahűlni és a krumpli is jobb lesz. Erre kb mindegy milyen a készülék.


Egyébként nekem a Tefal készülékek váltak be a hagyományos fritőzök közül

2021. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én a mirelitet tepsiben sütöm. Nem tudod megkülönböztetni.
2021. okt. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Mindegy hogy melyik mert meleg olajban van és kész. Nincs különleges funkciója. Ló
2021. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!