Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hősugárzót kiknek ajánlanátok...

Hősugárzót kiknek ajánlanátok ? Mire való igazából ? Létezik olyan,hogy akinek kis lakása van pl.garzon az télen azzal fűt és melegedik ?

Figyelt kérdés
Mire való igazából kérdésem arra szól,hogy ezeket kis lakásokra ,szobákra találták ki igazából ? Azt hallottam eszik az áramot rendesen. Egyik ismerősöm szegény és kapott ajándékba egyet mástól és azzal melegedik télen is mikor mínuszok vannak. Ha mínuszok vannak akkor befűti az ? Szobát ,lakást ?

2021. okt. 19. 21:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát én pl átmeneti időszakban használom itthon, amikor a kis gyerekem fürdik. Befűtöm vele pár perc alatt a kis szobát, hogy ne fázzon meg. Ezek mellett biztonsági őrködöm és kint, ha hideg van pl a belső teret ezzel fűtöm ki, ahol tartózkodom. Igen, mivel nem én fizetem az áramot utóbbinál, megfagyni nem fogok tehát kihasználom.
2021. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A hősugárzó kis helyiségek gyors felfűtésére, de rövid ideig tartó működtetésre célzatos.(fürdőszoba, konyha, garázs, kerti budi, disznóól stb.)

'Ha mínuszok vannak akkor befűti az ?'

ha győzöd fizetni a villanyszámlát akkor igen.

2021. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Mi a dohanyzot futjuk vele. Mivel utolag lett hozza epitve ez egyszerubb volt mint radiatort stb felszerelni.

Egy szobat be tud melegiteni, lakast mar nem

2021. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Egy-egy helyiséget remekül befűt, de ahogy írod, elég drágán.
2021. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem klímám van és azzal is szoktam fűteni. Azt vettem észre,hogy nem fűti annyira be a teljes házat ,de ha becsukom a konyhai ajtót akkor a meleg bejön a 2 szobába. Egész kellemes. Ilyen időkben így alszom éjszaka. Nekem folyosón van ,de nem érzem azt a jó meleget amikor nincs becsukva a konyhai ajtó. Befűti csak nem annyira mert a konyhában nincs jég hideg . Szerintem az ismim szobában használhatja akkor a hősugárzót. Lehet becsukja az ajtót aztán a ház többi része hideg a szobája meg meleg.
2021. okt. 19. 21:20
 6/20 A kérdező kommentje:
Többet esznek fogyasztanak ezek a hősugárzók mint a klímák ?
2021. okt. 19. 21:22
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem a fürdőszobában van egy, seperc alatt befűti azt a pár nm-t. Zuhanyzás előtt 10 perccel bekapcsolom, mert olyankor oda azért több kell, mint amennyi a ház többi részében van.
2021. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért van ezek között különbség. A ventillátoros gyorsan felfűti a légteret. De... ezek szoktak a lakástüzek okozói lenni. Pontosabban nem is ezek, hanem az aludrótos konnektorok nem bírják a folyamatos terhelést, felmelegszenek.
2021. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Többet esznek fogyasztanak ezek a hősugárzók mint a klímák?

Igen. Kinti és benti hőmérséklet különbségétől függően kétszer-háromszor annyit. Az újabbak klímáknál ez a nagy hidegben is érvényes tud lenni.

2021. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen villamos fűtésnél a szomorúság az óraszámban rejlik. Senkit nem vág földhöz (reméljük) egy 800 wattos hősugárzó napi fél órás működése (fürdés idejére a fürdőszobában), az durván húsz forint naponta. Csakhogy, ha szoba fűtésre használjuk, egy napban hány félóra van? 48. Az meg már egy ezres naponta.
2021. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!