Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Robotporszívó > Mit ajánlanátok?

Robotporszívó > Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég költöztem új helyre és szeretnék egy robotporszívót venni. A lakás 70 négyzetméter. Szőnyeg csak egy helyen van, de oda a küszöb miatt úgysem tud menni, szóval ez nem akadály. Nem lesz bútorral teletömve a lakás (panel). Kisállat nincs jelenleg.


Ha van rá időtök örülnék külön sima és külön felmosós robotporszívó ajánlásnak :) Személyes véleményt szívesen hallanék.


A pénz nem akadály. Jóéjt ha még fent van valaki ilyenkor:D



2022. jan. 3. 04:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Áh, na jó ezt a felmosó szarságot hagyjuk is:D Ahogy néztem itt a válaszokat semmit se ér és csak a macera van vele.


Akkor maradnak a sima robotporszívó ajánlások :)

2022. jan. 3. 04:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazok mint korábban
2022. jan. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Xiaomikat szoktam ajánlani. Ha a pénz nem akadály akkor azt mondom: Roborock S7. Kiváló navigáció, jól és hatékonyan takarít, rengeteg szoftveresen funkció. Tud feltörölni is ráadásul jól, de ha nem akarod akkor nem használod. Utólag lehet hozzá önürítőt venni vagy S7+ néven a kettőt együtt.
2022. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igényeidtől függ. Nekem a feltörlés nem volt lényeg, viszont mivel sok a földön hagyott akadály illetve egy még nem teljesen szobatiszta kutya, így iRobot Roomba J7+ lett. Feltörölni nem tud, viszont mindent, de tényleg mindent kikerül. Igen, még a kutyakakit is.
2022. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!