Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honeywell XC70-es szénmonoxid-...

Honeywell XC70-es szénmonoxid-érzékelő megállás nélkül elkezdett csipogni (hiba és tápellátást mutatja) 2024-ig jónak kellene lennie! A hátulját nem tudtam levenni, gondoltam elemcserére szorul. Mit kell tenni, hogy abbahagyja a folyamatos csipogást?

Figyelt kérdés

#Honeywell #Szénmonoxid-érzékelő
2022. jan. 9. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenféle elektronikus jószág nálam szokott landolni, mit lehet vele kezdeni, mert nem jó jelszóval.

Így landolt nálam egy CO jelző.

Eleme lemerült..

Szétszedhetetlen.

Talán azért, mert feladatom fixen telepített gázérzékelők kalibrálása (nem CO, hűtőközeg) és tudom, hogy ezeknek max. 5 év az éltattartama, 3-4 év múlva még a megkívánt szintnél még jelez, ez beállítható, de már látom, hogy nincs sok hátra.

És a CO érzékelők is hasonlóan működnek, de azok ellenőrzése nem kötelező, ellenőrzésre nem kerülnek, élettartamuk korlátozott..

2022. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosítsd, hogy mi a hibajelzés.


A táblázatban megtalálhatóak a lehetséges állapotok:


[link]

2022. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!