Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gàzkazàn csere hogyan működik?

Gàzkazàn csere hogyan működik?

Figyelt kérdés
Van egy hàzam,ahol központi fűtés van kièpìtve: Van egy vegyes tüzelésű kazán és bent a kombikazàn,ami gázzal működik.Sajnos már akkor sem volt jó,mikor a házat meg ettem,azt mondta az előző tulaj,hogy a panel hibás,de kiderült később, hogy nem az a baja.Szeretnèk egy új kombikazànt,a kérdésem az,hogy milyet vásárolhatok?A rendszer "nyitott",van egy túlfolyòs tartály a padláson.A radiátorok régi öntött vas radiátorok.200 Forint körül gondoltam venni új kazànt.Milyen procedùràval jár ez,stb.ezt szeretném megtudni!
2022. jan. 14. 13:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
200 ezer Forint körül szeretnék kazánt.Bocsànat, a telefon korrigálja.
2022. jan. 14. 13:14
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
gázkazán bekötése csak gázszerelővel végezhető. Pontos típust tudnál a régiről írni?
2022. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szia!Ha otthon leszek megnèzem,Ariston a márkája annyi biztos,de màr az eleje is inkább sàra mint fehér, nem mai darab!
2022. jan. 14. 13:33
 4/12 A kérdező kommentje:
A neten talált képek alapján "Tx" típusú
2022. jan. 14. 13:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Tx23 mffi most már emlékszem is
2022. jan. 14. 13:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát kemenyest már így nem lehet így úgymond kemény beleles is kell. A cső meg minden piszok olcsó de le fognak húzni így az 200 kazán 260 körül szerelés 100 apróságok meg 100 körül. Ez a minimum de nem lepődök meg ha több. Szóval én inkabb 800e Ft körülire tippelnek
2022. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ilyenre érdemes lenne cserélni, sztem felfogatás is egyezhet.

2022. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg ugyanolyan típusú, használt kazàn ideiglenesen?
2022. jan. 14. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt senki se veszi észre így az mehet mint csere.

Bár leírtam a költségeit de én 6 éve cseréltem. Nem hivatalosan mert akkor született a lányom reggel tönkrement a kazán délutánra fenn volt a másik. Ismerős belelte ki a kéményt mert félek a magasban feltettük a kazánt bekötöttem a pár réz csatlakozást atforrasztottam és működik. Azóta 6 év telt el 6* volt kinn a kéménysepro semmit se vett észre senkit se érdekelt.

2022. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy addig nincs baj, amíg nincs baj. Amikor viszont megtörténik a baleset, akkor biztosító semmit sem fizet, illetve egy bíróság nevű épületbe időnként be-be kell járni.
2022. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!