Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a kapszulás...

Mi a véleményetek a kapszulás kávéfőzőkről? Egy ideje gondolkodok rajta, hogy rendeljek-e. L

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 01:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A legtöbb darálós automata kávéfőzőbe lehet tenni őrölt kávét is. Van ilyen üzemmódja 😘


De ezt alig használjuk ki, mert sokkal finomabb amit a gép frissen őröl.

2022. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Mi nyertünk egy kapszulás gépet de végül eladtuk mert drága volt a kapszula és nekünk a kávéja sem ízlett annyira mint a főzősé
2022. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kapszulás kávéfőző szerintem árban annyira nem éri meg.


Én nem vagyok nagy kávésznob, őrölten is megveszem, ha nincs kedvem darálni. Egy sima olcsó szarvasi kávéfőzővel vagy egy kotyogóssal is gazdaságosan tudsz kávézni, ha ez a fő szempont.


Van egy dolce gusto kapszulásom is, ezt ritkábban használom. Előnye, hogy rengeteg íz van, sokféle verzió, és finom is. (+ha például van tejérzékeny barátod, egy vegan kávékapszula tovább eláll, mint a növényi tejek)


Hátrány, hogy valóban drága a kapszula, és nem olyan erősek a kávék sem (ez persze nem mindenkinek hátrány.)

Már vannak újra tölthető kapszulák is, de őszintén én azzal még nem tudtam értékelhető kávét csinálni :D

2022. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!