Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy márka megbízható?

Candy márka megbízható?

Figyelt kérdés
Mosogatógépet szeretnék venni és nagyon jó árban van. MEnnyire megbízható?

2022. febr. 5. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Lakberendezési inspirációk, facebook csoport. Rákeresel a mosogatógép címkére vagy a Candyra és kész is.

Sokan szeretik, ahhoz képest, hogy olcsó márka, sokan 5+ éve használják a termékeiket. Nyilván alapjában véve egy Electrolux megbízhatóbb, vagy a Bosch.

2022. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Én nem merném megvenni!
2022. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

én vettem, 6 éve napi szinten megy, most kezd kicsit hangja lenni a csapágynak


szüleim mindenből AEG-et vesznek, általában 2-3 év alatt tönkremennek


még ha tönkre is megy a Candy gari után, kevésbé fáj újat venni, mint drága gépből

2022. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vortrex ***** válasza:
0%

Nem szabad megvenni. Olcsó és Candy együtt, biztosan gagyi a csapágya és hegesztett a dobháza is, ezáltal ki sem lehet cserélni. Ezt a masinát arra gyártották, hogy egy év után beszarjon és ne lehessen megjavítani.


Különösen nagy csapda az árukeresős vélemények is. Automatikusan kérik az új vásárlóktól, hogy értékeljék a terméket, és persze, hogy az első két héten nagyon elégedettek a filléres mosógépükkel, de egy év után amikor tönkremegy, már senki nem fogja a hozzászólását módosítani.


Szerintem pont hogy egy háztartási gépből nem szabad az olcsót megvenni, mert évekre veszed. Most hülye példa, de melyikkel jársz jobban, ha évente veszel egy 60ezer ft-os mosógépet, vagy 3 évre egy 180ezer ft-os gépet? Akkor ugyan azért a pénzért három évig egy full extrás géped lesz, nem pedig egy fapados, és valószínűleg kapható hozzá pótalkatrész és javítható is...


LG, Electrolux, Indesi, Whirlpool meg talán még a Samsung és a Bosch, és legalább 100ezer ft. Ami ez alatt van az a legtöbb esetben nem jó üzlet hosszútávon.

2022. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

#4 azért megy nálam 6 éve


ezalatt minden nap ment, volt hogy napi 2x, és semmi baja, csak hangja van a csapágynak


60ezer volt


anyámnak meg a 300ezer forintos AEG gari után 2 héttel döglött meg, ugyanúgy gazdaságtalan a javítása

2022. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vortrex ***** válasza:
0%
Értékelem a hozzáállásod, remélem még sokáig fogod még használni, de ettől még nem változott a véleményem
2022. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék sosem, rokonságban, családban volt ilyen mosógép is. Mind tönkrement néhány év után.
2022. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!