Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Rakott már valaki őrölt kávét...

Mokoko kérdése:

Rakott már valaki őrölt kávét az automata kávéfőző babtartalyaba?

Figyelt kérdés
Ennek a típusnak nincs olyan lehetősége,hogy külön bele lehessen rakni. Arra lennék kíváncsi, hogy az őrlő részét elrontja e a már eleve őrölt kávé?? Az őrölt kávét kaptam...
2022. febr. 10. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Én nem kockáztatnék egy 100.000-es kávéfőzőt. Nem éri meg. Azt az adagot, amit így kaptam, lefőzném sima kotyogóson, és max. - ha hiányzik a krémes ízvilág - akkor tejszínhabbal innám. Így íz-hatásban majdnem olyan lesz, mint valami csilliárdos mindenttudó, hiper-szuper, méregdrága kávéfőző által készített kávécsoda.


Ha meg ez nem jöhet szóba, akkor elvinném munkahelyre,vagy odaadnám barátnőnek, kolléganőnek, bárkinek.

2022. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Mi a pontos típusa, típusszáma amúgy?
2022. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bosch Verocup
2022. febr. 10. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eltömíti a darálót.
2022. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Ezek a kávéfőzök - csak villámgyorsan rápillantottam - bőven 100K, azaz 100.000 forint felett vannak.

Ha nem vagy multimilliomos vagy milliárdos, akinek mindegy, mert van ott még bőven pénz, ahonnan ez jött, akkor én nem tennék bele őrölt kávét. Az ilyen készülékeknek nagyon konkrétan megvan a működési mechanizmusuk, ami szemes kávéra van kitalálva, amit maga őröl meg egy erre szolgáló egységben a kávégépen belül, és az a kávékészítés algoritmusának egyik lépése, lépcsője (nyilván a frissen őrölt kávé marketingileg is és valójában is más, mint amit hetekkel ezelőtt őröltél...erre épül az összes kávézó, mert egy kávézóban megengedheti magának a tulaj, hogy vásároljon egy ilyen készüléket, mert kitermeli bőven néhány hét alatt az árát). Ha pedig ez a lépés kimarad, akkor óhatatlanul eltömődik a rendszer...

2022. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!