Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ételpároló. Melyiket érdemes...

Ételpároló. Melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tefalt néztem az euronicsban. A márka megbízhatósága kecsegtető.

Ára: 37ezer.

Mediamarktban van több féle. Leírásaik szerint jobb teljesítményűek is vannak akár 20 ezerért is. Sajnos nem ismerem őket, s ahogy elnézem nem is elterjedt mivel “noname”. (Többek között vélemények sincsenek…. )


Tapasztalata esetleg valakinek bármilyen márkával kapcsolatban?


3 szinteseket nézegetem.


Válaszokat előre is köszönöm.



2022. febr. 26. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb teljesítményű nincs, mivel párolóedényben 1800 W a csúcs, amit a Tefal is tud, más márkáknál max. nagyobb űrtartalom jellemző! 3 szintes párolóedényből max. 40 ezer Ft-ig 14 modellt találtam, közülük ez a 4 az, ami az átlagnál nagyobb:

[link]

A többi 10 modell mind kisebb teljesítményű (800-1000 W között) és űrtartalmú (4-9 l között) egyszerre, szóval tudásra semmiképp "nem rúgnak labdába"!

A Heinner hangzás alapján németnek tűnik, de a németek se mind jók, és ebbe a márkába nem fektetnék túl nagy bizalmat, annyira jelentéktelen a köztudatban. ETA márkából nekünk csak porszívóval van tapasztalat, kettővel is, abban nagyon jó, másban nem tudom. A Russell Hobbs pedig nem számottevően nagyobb, szóval...

Mást nem nagyon tudok mondani, esetleg olvasd el róluk a véleményeket, az is sokat segíthet a választásban!

2022. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked! :)
2022. febr. 28. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, amennyit tudtam, segítettem! :) Közben ma eszembe jutott logikusan: arányaiba véve a Tefal hiába kisebb űrtartalmú, mivel majdnem duplája a teljesítménye, így sokkal gyorsabban felmelegszik és párol, vagyis mire a többi pároló végez az 1. adaggal, addig a Tefal már a 2. adag vége felé jár, tehát hamarabb kész a párolt étel - mindenképp a Tefal a legjobb!
2022. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg is rendeltem. Köszönöm a megerősítést ❤️
2022. márc. 1. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!