Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik ilyen mosógép?

Létezik ilyen mosógép?

Figyelt kérdés
Olyan mosó és szárítógépet egybe szeretnék, amin én választhatom ki, hogy hány fokon mosson és mennyi ideig, illetve szárít is mosás végeztével de csak ha én azt akarom. Elegem van a 40fokos 3,5 órás mosásból én 60fokon akarok mosni maximum 2 óráig.

2022. márc. 14. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is jó lenne, de inkább csak 40 fokon és 1 órán keresztül mosson :)

Szerintem nincs olyan, ahol te választod ki. Legalábbis én nem találtam. Pedig praktikus lenne.

2022. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Általában "lefelé" lehet szabályozni a hőfokokat. Azaz egy 60 fokos pamutprogramnál be lehet állítani 40 fokot, vagy 30-at - de fölfelé nem.


Olyan gépet nézz, amin van "felező" programgomb. Speed, vagy time manager, vagy hasonló neveik vannak ezeknek a lehetőségeknek.


Nekem egy Siemens mosógépem van, ezek a félidős programok 1:05 - 1:08 idő alatt végeznek. Csak ezeket használom. Irodai ruháink vannak, tök fölösleges őrákig lötyböltetni....

2022. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Mindazonáltal nem ajánlom az egyben mosó-szárítógépet!

Volt ilyenünk, kb. 3x használtam a szárító funkcióját. Úgy összegyűrte a ruhát, hogy rémes!

Most egymás tetején van a szárítógép és a mosógép - ez így tökéletes.

2022. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem LG mosógépem van. 40 fokon 38 percig mos. A szárító külön van. Én is úgy hallottam, hogy az egybe mosó-szárítógép nem túl jó.
2022. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, pl. ennek az Electroluxnak is van "time manager" funkciója.


[link]

2022. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk egy BOSCH mosógép van (szárítani nem tud)


A napi programja kb. 2 órás, de ha a "gyors" gombot aktiváljuk, akkor csak 55 perces.


Egy másik program 1:18, gyorsítva 0:45


A hőfoktól függően 5-10 perc eltérés van a programok időtartama között.


A leggyorsabb program 40 fokon 40 perces, "hidegen" 30 perces.


A leglassabb program kereken 3 órás (60 fokon)


Szárítógépet nem használok, pedig nem nagy a lakás.

Van egy "torony" szárítóm, ami kb. egy négyzetmétert foglal el, és elfér rajta két adag mosott ruha.

2022. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ruhát nem akarok benne szárítani, csak ágyneműt, törülközőt ilyeneket amiket a szekrény úgy is "kivasal" de ha nem az se számít úgy is csak addig sima amíg használatb nem kerül, ezért akarok 2az egybent, és külön szárítóprogrammal nem pedig olyannal ami mosás után rögtön szárít is.
2022. márc. 15. 00:17
 8/9 A kérdező kommentje:
2es valaszadó : igen a mostani mosógép is olyan hogy csak lefele lehet szabályozni ez a bajom hogy van rajta 12 program amiből 3 60 fokos és 3-3,5 óráig mos aminek semmi értelme. A többi 40 és 30 fokos amik 1; 1,5 ; 2 órás programok ez a bajom mert ezek a programok tök jók lennének ha lehetne 60 fokra állítani
2022. márc. 15. 00:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung gépem van, a pamut program 40 fokon egy órás, 60 fokon 1 óra 15 perc. Tökéletesen kimos.

Szárítógépet én egyeltalán nem szeretem, csak a törölközőket teszem bele.

Én a helyedben vennék egy felsőbb kategóriás mosógépet és egy olcsóbb szárítógépet a törölközőknek, ágyneműknek.

Az egyben gép mindenhogy szívás!

2022. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!