Mitől kerreg a hűtő?

Figyelt kérdés
Nem minden alkalommal jelentkezik a gond, most pl 24 órája már nem. Azonban, amikor kerreg iszonyat hangos. Indítástól, működésig egészen míg meg nem áll. A szintezése hibátlan, nincs alápakolva, illetve rendszeresen karbantartott, havonta van leengedés kitörölgetés annál gyakrabban. 1,5 éves a gép, ma fogom felhívni a szervízt, mert 2 év garancia van rá. Azonban érdekel, hogy mitől jöhet elő a gond. Csavarok sem lazák.

2022. márc. 28. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kerregett, szintén nem rendszeresen. LG No Frostos, ennek már nem a teljes hátulján van a "rács", hanem egy kis kockában megoldva, és egy ventilátor fújja, ez kerregett, pontosabban a motorjának csapágyát kellett megzsirozni. Kész kínszenvedés volt mire kiszedtem.
2022. márc. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem válasz a kérdésre, de a miénk kb 2 éve elég hangosan kerreg, mi már annyira megszoktuk, hogy nem is halljuk :D

Valaki vendég jön hozzánk, kérdezik mindig hogy mi ez a hang, mondjuk hogy csak a hűtő az

2022. márc. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj 2-es. Hát nekem még garancia idős a gép, pont most beszéltem a szervízzel. Az euronics így megint leszerepelt nálam. Több cuccal befürödtem ott. Most is felhívtam őket szombaton, közli a csaj, hogy akkor a számla mellett a garancia jegy is megvan? Hát mondom az nem, de az is kell. Közlik, hogy 30 nap míg pótolják. Átmentem a szomszéd városba, mondtam, hogy figyu 21. században vagyunk nehogy már erre kelljen ennyit várni. A szervízes nő meg közölte, hogy neki nem kell garancia jegy. Csak a hűtő adatai, a számla és annak adatai. Szóval az euronics csak van, de nem csinál semmit, csak elad...
2022. márc. 28. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk azt nem értem, hogy a garipapírt szinte soha nem szedték ki a dobozból és pecsételték le náluk.

Egyébként jobb egyből a szervízt hívni mindig, mert a bolton keresztül jóval tovább tart.

2022. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy dolgot még érdemes kipróbálni: ha a kezeddel erősen nyomod a felső részén, és akkor kevésbé zúg, akkor a fal és a hűtő közé be lehet szorítani egy kemény tárgyat. Nálam ez bevált, viszont egy idő után így is elkezdett zúgni, de amikor a tárgyat kivettem, utána már nem zúgott és még most sem. Gondolom átkopott a csapágy/tengely.
2022. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!