Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt vegyek?

Milyen kávéfőzőt vegyek?

Figyelt kérdés

Szarvasi kotyogósat, vagy szarvasi nemkotyogósat?

Vagy olcsóbb, ha nescafét veszek 600Ft-ért és felöntögetem forró vízzel?


2022. ápr. 15. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Az instant kávé számításaim szerint egy kicsit drágább, mint az ugyanolyan típusú őrölt. Nescafé esetén nehéz megmondani. Én többféle kávét ittam/iszom, instantból is van jó, normálból is van rossz. A fentieken kívül vehetsz még "French press" típusú, viszonylag olcsó kávékészítőt, ami tejhabosító néven is ismert. Ezzel a filtereshez hasonló kávét lehet készíteni. Kotyogóst én már nem vennék, inkább maradok az instantnál.
2022. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az a nemkotyogós? Amúgy szerintem ne nescafét vegyél, jobb az élmény, ha te magad teszed a kávét a kávéfőzőbe, elsimítod a tetejét, majd várod, hogy lejöjjön.
2022. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem a kotyogós cucceráj az egyik legjobban lebecsült\alábecsült szerkentyű.

Én személy szerint bárhova ha megyek a világban viszem magammal a két személyes kotyogómat, még sehol sem hagyott cserben :). Ha jó minőségű és megfelelően őrölt kávét használsz benne akkor finom kávét tudsz főzni reggel a világ bármelyik csücskében.

2022. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Mi az ikeában vettünk egy kotyogóst, 12 éve nyúzzuk, csak gumit kellett benne cserélni, de az meg két fillér. Indukciós lapon nem működik persze, de minden más esetben jó választás, csak rendes kávé kell bele, és hadd szóljon. Könnyű tisztítani, elromolni nem tud, nincs vízkő-para -- és mi is magunkkal visszük, amikor olyan helyre megyünk.


Tény, hogy a "nyomásérzékeny" kávésznobok lenézik a kotyogóst, de nekünk prímán megfelel.

2022. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van a szarvasinak egy olyanja aminek az alja megegyezik a kotyogóséval, de oldalra jon fel a csőre és visszafordul egy porcelánbögrében (ezt el szokták persze törni) Na ebben nincs súlyszelep!
2022. ápr. 15. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit jobb, amelyik kiöntős. Aminél tehát nem folyik ki a kávé egy csészébe, hanem benne marad a kávéfőzőben.
2022. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy a súlyszelepes jobb mint a hattyúnyakas?
2022. ápr. 15. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp ragaszkodsz a Szarvasihoz, akkor csakis kotyogósat, a márka elektromos kávéfőzői bár finom kávét főznek, de nem valami minőségi darabok, főleg a vízkőre sokkal érzékenyebbek, mint más márkák gépei!
2022. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!