Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 50-60 ezerért lehet kapni...

50-60 ezerért lehet kapni megbízható kávéfőző gépet?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ikeában 6000 forint egy rendes kávéfőző. Szóval igen.
2022. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem 20 báros kávéfőzőm van, hibátlanul működik.

Ha mindentudó automatára gondolsz, az ebben a kategóriában nem fér bele, csak gagyi. Bár egy kávés oldalon egy tanácsadó cikkben azt olvastam valamikor, hogy automatát csak olyan vegyen, akinek van kidobni való pénze. Gyorsan tönkremennek, cserébe viszont drágák.

2022. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Milyen géped van ha szabad kérdezni? Nem automatát tervezek venni de előny ha lenne tejtartálya a kávéfőzőnek. Pl Deloghni Dedica jó választás lenne?
2022. ápr. 19. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. priviben írtam, hogy milyen van nekem. Nem akarom, hogy töröljék, mert hogy reklám.

Nekem bevált. Könnyű használ, rendben tartani. Eszpresszóhoz méltóan gyors. Miután betöltöttem a kávét, 10-15 másodpercen belül kész is.

Időnként vízkőmentesíteni kell. A magyar ügyfélszolgálat a citromsavat javasolja. Saját márkás vízkőoldójuk nincs. Ecet nem jó!!!!!

A főzéseket számolja, és talán 200-nál jelzi, hogy ideje megtenni.

2022. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saeco Xsmall egy nagyon jó gép, nekünk ez is van és 50000 ft.
2022. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!