Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért kerül a lenti konyhai...

Miért kerül a lenti konyhai gépből az egyik kétszer annyiba mint a masik? Leiras alapján nem találok akkora különbséget, magyarazzátok meg megis miert kétszer annyi az Electrolux?

Figyelt kérdés

Mi a különbség mondjuk ekozott

[link]

És eközött:

[link]



Vagy

[link]


Eközött:

[link]



2022. máj. 23. 17:03
 1/5 Szirty ***** válasza:
100%

Az első esetben az egyik kerámia főzőlap, a másik meg indukciós.

A működési elvük alapvetően eltérő. Az indukciós drágább elektronikát igényel.

2022. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nincs minden esetben tárgyilagos magyarázat. Viszont nekem valamikor mondták, hogy ami olcsó, annak nincs értéke. Ez ugyan sajátos lélektani magyarázat, de van benne sok igazság.
2022. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vortrex ***** válasza:
100%

Nekünk pont ilyen electrolux sütő-főzőlap párosításunk van itthon, és tényleg nagyon tudja.

Olvastam, hogy a candy főzőlap nem melegít valami gyorsan, viszont tapasztalatból tudom, hogy az electrolux valami eszméletlen gyorsan forral, és emellett nagyon jól szabályozható. Volt olyan főzőlapunk is, ami ki-be kapcsolgatta magát mint szabályzás, emiatt az étel 2mp-ig nem csinált semmit, aztán 1mp-ig kifutott, nagyon idegesítő volt, viszont ennél meg ahogy állítod a teljesítményt, úgy gyöngyözik a víz, tökéletes. Szerintem ezt tudja a felár.

A sütő is nagyon jó. Szintén hatalmas teljesítményű, és pontosan tartja a hőmérsékletet. Nem az van, hogy a recept ír 180 fokot, akkor 210-re kell tekerni, hogy történjen valami, hanem tényleg 180-on szépen süti. A gőzfunkció nem nagy eresztés, annyi hogy van egy mélyedés az alsó részen, amibe vizet önthetsz, hogy párologjon, nem mintha egy sima tállal nem tudnád ugyanezt. A katalitikus tisztítás meg azt csinálja, hogy felizzítja a fűtőszálakat, hogy narancssárgán világít tőle a sütő és leégeti magáról a szemetet. Látványos, de azért értelmesebb csak kitörölni.


Őszintén szólva, amennyit szoptunk itthon a gagyi tűzhelyekkel, csak azt tudom mondani, hogy legelsőre is a drágábbat kellett volna megvenni.

2022. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vortrex ***** válasza:
Talán a sütőnél nem is számít annyit a felár, de a főzőlapnál igen.
2022. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, igazán értékes válaszokat kaptam.
2022. máj. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!