Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet ajánlanátok...

Milyen mosógépet ajánlanátok 110 ezer forintig, ami megbízható? LG-n kívül.

Figyelt kérdés

Olyan, 6.5 - 7 kg közötti kapacitással bíró készüléket szeretnék.

Egyik problémám a régi készülékkel, hogy kevés vizet használt fel előírt töltet mennyiséggel is, ezért nem is mosott szépen. Szóval olyan gépet keresnék, ami tényleg azért normális, vagy bővebb víz mennyiséggel mos.

És persze ne legyen szervizben pár hónap után. LG-t nem szeretnék, az biztos.


2022. máj. 24. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Az összes mai mosógép ilyen. Az energiacímke kompromiszumokkal jár. Egyébként kevés vízzel is lehet jól mosni, tehát a hiba nem a mosógépben van.
2022. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Mi a baj az LG-vel?

Nekem 4 éve az van és tökéletesen működik. Direct drive-os. Van rajta rövid program. 40 fokon 38 percig mos. A+-os.

2022. máj. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Morzsi007 ***** válasza:
66%
Nekünk is kellene egy mosógép 110 000Ft körüli, de lehet kicsit drágább, lehet LG. Nézegettem AEG-et is, de olvastam róla egy cikket, amiben az volt, hogy nem mosta ki rendesen a ruhákat a 170000Ft-os gép, ellenben egy 70000Ft-os Whirlpool-lal. Ez lehet egy kivételes eset volt. Azt is olvastam, hogy ami pl A+++ osztályú, azok sem túl hatékonyak, mert mindennel spórol egy mosás alkalmával és a végeredmény, hogy a foltok megmaradnak egy ruhán. Kevesebb víz, hőfok, stb. Ezek után mit vesz az ember. Ebből kiindulva lehet jobb választás egy olcsóbb, nem túl takarékos gép.
2022. máj. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Beko van, elégedett vagyok vele.
2022. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előltöltős okos Candy-t vettünk 110 ezerért pár hónapja. Az okos funkciója nem feltétlen lényeges, de mosni tud, és ennyi elég :D Itt egyébként tudsz nézelődni: [link]
2022. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Én is csak az LG-t ajánlanám. Aeg, Electroluxal nagyon rossz véleményem van.

Azért azt tudni kell, hogy a mai mosószerektől már nem szabad csodát várni. Mikor a gyerekeim kicsik voltak (15-20 éve) a legagyibb mosószer is kihozta a fű, vagy akár az ételmaradékos foltokat.

Nekem LG gépem van, lassan 8 éve, semmiért sem cserélném le.

Olyan mosógépet, ami “sok” vízzel mos nem fogsz mát találni újonnan.

2022. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*leggagyibb
2022. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyat keress, amin van "sok vízzel mosás" opció. A Boschunkon van, és mindig használjuk is.

Egyébként lehet, hogy a tiéden is van, nézd meg a használati utasítást. A könyv szerint azoknak ajánlják az extra vizes opciót, akiknek mosószerre érzékeny a bőrük. Tehát a kevés vízzel nem most tisztára. De a modern gépek mind ilyenek. Direkt keresni kell olyat ami tud rendes mennyiségű vízzel is mosni, nem csak "eco" módban

.

2022. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: a sok vizes mosással inkább az a baj, hogy ahol nagyon kemény a víz, és nem akarnak pluszban vízlágyítót használni, annak eléggé tönkre tudja tenni a ruháit.
2022. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!