Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri Szlovákiában hűtőszekré...

Megéri Szlovákiában hűtőszekrény vásárolni?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik elektronikai áruházba érdemes menni?

#hűtőszekrény #Magán import
2022. jún. 9. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Vajon mi az istent jelenthet az, hogy "megéri"?
2022. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minden szlovák elhagyja az országot és külföldön vesz hűtőt.
2022. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, ameddig nem kell garanciáztatni.
2022. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészítem a kérdést:


Megéri Magyarországról átmenni Szlovákiába hűtőt vásárolni? Úgy értem, olcsóbban megkaphatom ugyanazt, vagy hasonló gépet mint Magyarországon?

2022. jún. 9. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én onnan semmit sem vennék, se postán, se személyesen...amennyit spórolsz, azt többszörösen kiadod még az "olcsó húsra".
2022. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

"Megéri Magyarországról átmenni Szlovákiába hűtőt vásárolni? Úgy értem, olcsóbban megkaphatom ugyanazt, vagy hasonló gépet mint Magyarországon?"


Hogy neked megéri-e, azt nem tudjuk. Az tény, hogy nincs tömeges vásárlóturizmus, a határon nem állnak tömött sorok hűtőkkel az utánfutón.

A hazai hűtőkkel mi a problémád? Vagy mész nyaralni, és egyúttal vennél egy hűtőt is hogy a hűtőmágneseket legyen mire tenni?

2022. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!