Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Középkategóriás otthoni varrógép?

Középkategóriás otthoni varrógép?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy a 40-50-60 ezres Singer, Veritas, Brother és társairól azt hallottam, hogy főleg otthoni monyoláshoz jó, de pl. egy szövetkabátot már nem lehetne velük megvarrni.


Érdekelne, hogy milyen varrógépeket tudtok ajánlani, otthoni használatra, a fentinél egy fokkal magasabb árkategóriába, ami mondjuk már komolyabb ruhadarabokat (pl. egy szövetkabátot) is meg tudna varrni?



2022. jún. 12. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szövetkabátot mindegyikkel lehet varrni. de farmert már nem biztos.

Keress egy jó varrógép műszerészt, és vele menj vásárolni.

2022. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, ha találsz kiárusítva iparban használt varrógépet.

A volt sulim pl a ruhagyártól vette át őket.


Lehet még a neten találni belőlük. Nekem a hely miatt sajnos nem aktuális, de tervezek egyet venni a jövőben, amikor meglesz a házam. (fiatal vagyok)


Rengeteg alkotói ágat szeretek, amelyekhez külön-külön műhelyet biztosítanak a szakik - nos, nálam egy szobába van bezsúfolva a barkácsolástól, varrástól a szobrászatig.


Az egyre modernebb varrógépekkel az a gond, hogy műanyag sok alkatrész bennük ez miatt gyengébbek, pár év alatt elöregszik a műanyag bennük.


Marketing miatt is csinálják így.


Singer gépem van, mamámtól kaptam még tizenévesen. Benne is van műanyag, de nem annyi, mint az újakba.

Visz mindent, persze vaskosabb anyagoknál óvatos vagyok. Tűt még nem törtem a 20 év alatt.


Megfelelő tűt és cérnát kell használni adott anyagokhoz.



Figyi, egyszer kell csak megvenni, egy jó gép jó befektetés.

A vele készült munkák pedig bőven visszahozzák az árát.


Egy hozzáértővel érdemes egyeztetni, segítségét kérni.

Ahogy elektronikai eszközeim vásárlásakor pl én a bácsikámat kérem meg.


Pl a hibátlan dekopír fűrészemet ozorán vettük a cigóktól alig 2ezerért.


Pedig aztán van áruk ezeknek is.

2022. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A veritas pont átvarr 6 réteg farmert.
2022. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Finesse 884 varrógépet tudom ajánlani. Szokták hirdet is. Üdv!
2022. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!