Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes a hűtőgépet javítani,...

Érdemes a hűtőgépet javítani, vagy kuka?

Figyelt kérdés

Kezdte azzal, hogy a hűtő már nem nagyon akart hűteni, de a fagyasztó része még rendben volt (alul fagyasztós).

Elszökött belőle a gáz. Kompresszor megy.


Van már új hűtőnk azóta. Ezzel a "régivel" (5 éves...) nem tudom mi legyen... csak a helyet foglalja.


2022. jún. 17. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Már a fagyasztó se fagyaszt egyáltalán.
2022. jún. 17. 18:55
 2/7 A kérdező kommentje:
Valahol biztos sérülés van, mert pár nap alatt tűnt el a gáz belőle.
2022. jún. 17. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Kuka. Ha valahol elerszti a gazt, akkor elobb azt kell megtalalni, jo esellyel nyilvan a purhabbal kitoltott reszeben lesz amit ugy kell 'kienni' belole. Aztan meg lehet probalni befoltozni a lyukat ami vagy sikerul vagy nem, mert annyira minimalisra hagyjak az anyagot hogy hegeszteni eleve lehetetlen. Aztan visszapotolni a habot, szerezni gazt, vakuumszivattyut meg embert aki ert hozza. Igy par tizezerert lesz egy sz*rul osszerakott, hianyos szigetelesu es isten tudja mikor elromlo hutod...
2022. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5 éves és már kipurcant?


nekem 25 éves hűtöm van amit még apám vett, tőle kaptam anno

Még mindig müködik:)


Amugy ha elszökött a gáz akkor valahol juk van azt a csőszakszt vagy alkatrészt ki kell cserélni + feltölteni gázzal

1-2 éve hallottam valakitől hogy csaka gáz feltöltése van vagy 50 ezer forint, gondoloma javítás is több tízezer lenne


Hacsak nem valami 3-400 ezres hűtő akkor nem érdemes megjavítani, főleg hogy 5 év után már beszart.


Milyen márkájú amugy?

2022. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Valahol biztos sérülés van, mert pár nap alatt tűnt el a gáz belőle."

Honnan tudod?

"Elszökött belőle a gáz. Kompresszor megy."

Kompresszor akor is megy, ha a kompresszor hibás.

Bízd szakemberre ha javíttatni akarod.

2022. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 100 ezer forintos whirlpool hűtő volt. Már megszabadultunk tőle.
2022. jún. 18. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos annyira vékony a belső fal, hogy a legkisebb erőhatástól kilyukad és elmegy a gáz. Ezekben a hűtőkben már nincsenek csövek, az oldalfal műanyagjából alakítjak ki az elpárologtatót. A miénken egy tűhegyni lyuk volt, valami nekiütöttünk az oldalának belülről.

60 ezer lett volna a belső burok, a hűtő hasznaltan 50 ezer...

2022. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!