Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol kaphatnék itthon vetilláto...

Hol kaphatnék itthon vetillátor kereket a 20 éves LG ablak-klímához?

Figyelt kérdés

Két napja sajnos eltörött annak a műanyag ventillátornak középső tengely-perselye ami a lehűtött levegőt nyomja keresztül a belső hőcserélőn keresztül.


Végső esetben egy géplakatossal fogok esztergáltatni hozzá egy perselyt danamidból és megpróbálni azt úgy hozzáragasztani centrikusan, hogy ne üssön, de ha lenne rá mód akkor inkább vennék egyet valami klíma bontóban ha esetleg ilyen régi klímához árulnak még alkatrészeket.


Az ablak-klíma típusa: LG LW-H0560ACG, az eltörött ventillátor méretei:


D: 185mm

d: 8mm

h: 74mm


Valakinek van valami ötlete arra, hogy hol lenne a legtöbb esélyem ilyen alkatrészt találni használtan?


Újonan nem igazán hiszem, hogy kapnék itthon ilyesmit, az USA-ban kettőt is árulnak e-bay-en, csak az a baj, hogyha még meg is tudnám oldani a csomagfeladást, több hétig is utazhat a csomag, vámhivatalról nem is beszélve, és mint tudjuk, már itt van a hőség. Egyébként az ablak-klíma többi része tökéletes állapotban van, még a motor két csapágya is.


[link]


fan assy, blower 5834AR1592A

[link]



#bontó #ventilátor #ablak-klíma
2022. júl. 3. 15:30
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én inkább felhívnék egy szervízt, hogy van-e nekik ilyen alkatrészük, vagy ők csinálják meg, bár az drága lesz.
2022. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

A hivatalos lg támogatásnál kezdd!

Ha tudnak, segítenek.

2022. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Párszor rendeltem az USA-ból, igaz évekkel ezelőtt, és 2 hét alatt megjött.
2022. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is rendeltem már az USA-ból, de sajnos ez az Ebay árus nem szállít külföldre és a hőség miatt ezt a dolgot néhány nap alatt le akarom rendezni.
2022. júl. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!