Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek a Philips vagy a...

Szerintetek a Philips vagy a Bosch termékei jobbak? Konyhai gépek, mosógépekre gondolok.

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Kisgépben, szépségápolási termékekben Philips párti vagyok. Mosógépben LG, minden más háztartási gépben Bosch.
2022. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Régebben Bosch mondtam volna, de mostanában láttam pár nagyon gagyi dolgot tőlük, úgyhogy inkább Philips.
2022. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Háztartási gépeknél több márkát pártolok:

Hűtő-Samsung, Beko

Mosógép-Elektrolux, AEG

Mikró-Orion, Samsung, LG


De ha Philips vs Bosch akkor Ph mindenképp.

2022. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

mosogėp:samsung ,bosch lg

porszivo: rowenta

2022. júl. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!😇

Nekem egy Bosch kézi robotgépem van, nagyon szeretem. Karácsonyi ajándékba kaptam.

Csak be kellene vásárolni még 1-2 gépet ami hiányzik és ebből a 2 márkából tetszzettek az adott dolgok. De ránézek a többiekre is! 🙂

Mindenkinek ment a pipa! 😇

2022. júl. 15. 06:30
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
A Philipsnél szinte minden hónapban van 25-30 százalékos kedvezmény, ha feliratkozok a hírlevélre. Én így vásároltam be tőlük szépen lassan :)
2022. júl. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!