Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ki szükséges "égetni" az...

Ki szükséges "égetni" az elektromos légkeveréses sütőket?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy BlitzHome BH-AF2 sütőt.

[link]


Valahol azt olvastam, mint értékelés, hogy egy illető azt írta, hogy 3x is ki kellett égetnie.


Érdekelne, hogy ez javasolt-e, illetve, hogy egy kiégetés mondjuk 20 perc sütést jelent üres rekesszel?


2022. júl. 29. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen van, mi alaposan elmostuk, és egy 20 perces programot elindítottunk, tényleg jött ki az elején még egy kis "büdös" a második program már jó volt. Mosd el alaposan, járasd meg üresen, ha nem jön belőle "büdös" akkor jó. (ilyenkor ami a gyártás közben, meg itt-ott rákerül kosz, meg ilyen-olyan anyagmaradvány az leég).
2022. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem árt alaposan átmelegíteni üresen és nem mindjárt kaját csinálni benne. Én is átforrósítottam alaposan percre az enyémet.

Legalább észreveszed ha bentmaradt valami csomagolóanyag :DD

Én bármit veszek elmosom, kimosom, mielőtt használatba veszem. Csak utána érzem a sajátomnak.

2022. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ezt megcsinálni, ahogy mosó és mosogatógép leírása is írja, hogy futtasunk üresen egy magasabb hőfokú programot az esetleges gyártási kosz miatt.
2022. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ki szükséges "égetni" az elektromos légkeveréses sütőket?"

Szükségesnek nem szükséges, mert működik anélkül is.

De érdemes, ha nem akarsz fura szagú kaját elsőre.

2022. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó drágát vettél, már fele árban is lehet kapni.
2022. júl. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kitakarítom, működtetem üresen, és szagolgatom :)

2022. júl. 30. 10:07
 7/7 anonim válasza:
Remélem azóta nem romlott el, kislány. :)
2023. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!