Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Meg lehet szokni a hűtőgépet...

Meg lehet szokni a hűtőgépet fogantyú nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos kinőttük az öreg, kb. 160 cm magas hűtőnket, most veszünk egy kb. 200 cm-eset. (Reméljük elég lesz)

Meglepődve tapasztaltam, hogy noha nekem tetszenek az egyik márka (LG) hűtői, de jelenleg az összes fogantyú nélküli, alulról benyúlva kell a felső ajtót nyitni, ami nekem nem tűnik ergonomikusnak. Szinte görnyednem kell, és teljesen át kell fordítanom a tenyerem. Attól félek, oldalról fogom nyitni, és esetleg a tömítést fogom elhasználni, ahol megfogom az ajtót. Az alsó ajtó felülről nyílik, az meg koszgyűjtőnek tűnik.

Lehet, hogy csak emiatt másik márkát veszek, de érdekel más véleménye, meg lehet ezt szokni?

(Volt egy olyan (LG) hűtő, aminek az ajtó oldalában volt a megfogó, de sajnos az jelenleg nem elérhető, csak ezek az alulról megfogósok)



2022. júl. 31. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Meg.
2022. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk is ilyen LG hűtőnk van. Simán megszokható, szinte fel sem tűnik hogy nincs rajta fogantyú.
2022. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Vegyél rá egy ilyesmit, probléma megoldva.


[link]

2022. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
A mi fogantyúnk letörött, de megszoktuk, hogy máshogy kell nyitni a hűtőt.
2022. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagy te egy kicsit kenyszerbeteg?
2022. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

Vihar a biliben. Jaaj nem ott van a fogantyú jaaaj mi lesz most! Komolyan ezen meg a nyehegés, hogy hol van a tetves hűtőn a tetves fogantyú! Hát le ne essen már az arannyűrű az ujjadról te szerencsétlen!

Vegyél rá egy fogantyút és tedd oda ahova akarod. Tegyél rá 4-5-öt is, hogy ha épp más hangulatod van, akkor máshogy tudd megfogni. 15 fokonként legyen bedöntve minden fogó, nehogy meghúzd a csuklódat!

Istenem gyere és pusztítsd el végre ezt a qva világot és benne minden ilyen nyomoroncot!

2022. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szirty ***** válasza:
52%
Előző válaszoló gyengéden tudomásunkra hozta hogy nem ért egyet a kérdező problémájával... :)
2022. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Itt teljesen normális néhány válaszoló?
2022. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zzzoli ***** válasza:
30%
A fogót megszokod, amúgy meg az LG hűtőkben a lineris kompresszor nagyon jó innováció, tartsd azt is szem előtt. Más neves gyártóktól is halkabbak, hőntartáskor egész jól visszaterhel.
2022. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Igen, normális vagyok.

Kiváncsi vagyok arra, hogy ha már abba beletegszik a kérdező, hogy meg kell fognia az ajtót, akkor hogy a fenébe fogja metölteni a hűtőt?? Ahhoz ki kell menni a világba! Meg kell fogni sok-sok kilincset, fogantyút... oda is kellene találni a boltba. Meg hát vásárlás után haza is kéne találni. Mindezt arral a szörnyű tudattal, hogy otthon egy alsófogású hűtőajtó várja!

2022. júl. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!