Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hány fokra állítsam a hűtőt?

Hány fokra állítsam a hűtőt?

Figyelt kérdés
Jelenleg 4 fok a hűtő rész. A fagyasztó -14 fok. Ez volt a gyári alapbeállitás. De azt veszem észre, hogy baromi hideg benne minden, szerintem túlzottan. Pl az ásványvizet is ha már kiveszem, nem is tudom rögtön meginni, annyira hideg. Lehet a régi hutő volt anno beállítva rosszul és azért nem volt benne túl hideg és ez a normális? Egyébként egy kb 1,5 éves Electrolux No frost hűtő

2022. aug. 13. 04:14
 1/5 A kérdező kommentje:
-18 a fagyasztó, előbb rosszul irtam, a hűtő rész pedig 4 fok
2022. aug. 13. 04:15
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem annyira kell ami neked kellemesen hideg?


[link]


ellenben figyelembe kell venned ha romlandot is tartasz benne


pl friss tejet


[link]


igazabol kulon eszkoz kellene erre a celra egy huto"taska" (ami lada persze)


nem tul dragak, nem tul sokat fogyasztanak, hordozhatoak stb.


van ami persze dragabb, de azok kozt extra hotartasu is vagyis sok napig megtartjak hideget (vagy meleget) aramfogyasztas nelkul is

2022. aug. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam nyolc fok. Én így sem tudom inni az italokat, csak kortyokban, mert nekem még ez is hideg.
2022. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5-8 fok az ideális.


Mélyhűtő -18 Celsius.

2022. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha főtt kaja van benne annak kell a 2 fok.

A vizet meg akkor vegyítsd és olyan lesz amilyet akarsz.

2022. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!