Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Normális a mosógépem??? Másna...

Normális a mosógépem??? Másnak is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy elöltöltos Electrolux mosógépem és nem értem.

Berakok egy mosást Cotton programmal, 1200-as fordulatszámmal 40 fokon, mikor elindítom kiírja, hogy 03:15, gondolom ennyi ideig kéne tartania a mosásnak, de egy óra alatt kimossa a ruhákat.

Az elobb figyeltem es 10 percig jól számolt vissza, aztán kb. 45 perccel kevesebbet írt a kelleténél.

Neten nem találtam errol semmit, ezért kérdezem itt, hogy ez így tök oké vagy valami nem jó?

Nem tudom hogy számít-e de tele szoktam rakni a mosódobot és nem több a kelleténél a ruha benne.



2022. aug. 15. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a programfüzet se írja, hogy melyik program hány perces.
2022. aug. 15. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hülyét is kapnék ha több mint 3 órán keresztül mosna egy adag ruhát
2022. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
A típust meg barkóbázzuk, mi?
2022. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy intelligens program? Érzekeli h nem túl koszosak a ruhák, ill a mosólé, es így rövidebb mosási ciklus is elég.


Haszn.utasítasban nem írják?

2022. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges, hogy az "átlagos" induló vízhőmérséklettől számolja az időt. A fűtőszál teljesítménye nyilván adott és ilyen kánikulában, amikor szinte 20°-os a bejövő csapvíz, akkor hamarább eléri a beállított mosási hőmérsékletet és akkor azon a hőmérsékleten megy valamennyi időt, de összességében rövidebb a mosási idő.
2022. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Leméri a ruha súlyát és ahhoz igazítja a program idejét. Ez szinte minden mosógép csinálja a pamut (cotton) programnál.
2022. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most a második adagomat mosom vele ugyanazon a programon, lehet a fordulatszám volt rosszul beállítva, mert az elobb azt nem néztem 🤭, de most jónak tunik. De az is lehet amit az utolsó válaszoló írt, mert kevesebb volt a ruha az elozo adag mosásban.

3-as ha van kedved barkóbázz csak, a többieknek meg köszönöm a választ!

Szép napot mindenkinek!

2022. aug. 15. 16:41
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem is van, hogy 2 órát ír ki és menetközben kiderül, hogy csak 1 óra 30 perc, gondolom a súly alapján.
2022. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!