Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klímával való fűtéssel mik a...

Klímával való fűtéssel mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Inverteres klímával való tapasztalatok érdekelnének. Olyanok válaszát kérem akik ezzel a módszerrel fűtenek. Legfőképp az érdekelne, hogy mennyivel emelkedett a villanyszámla, milyen a komfort /zaj,légmozgás/.


Illetve érdekelne még, hogy mi a vélemény a modern elektromos, hőtárolós radiátorokról



2022. szept. 12. 12:26
A kérdező szavazást indított:
klímával való fűtés
gázzal való fűtés
fatüzelés kandallóval
10 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekünk nagyon bevált a klímás fűtés, 4 beltérink van két kültéri egységgel, nappali, 2 háló és a konyhában egy. Brutál olcsón kijön a fűtés velük, és kb percek alatt felfűt a kivánt fokra és onnan csak automatán tartja a hőmérsékletet.
2022. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Első vagyok, zaj az semmi, modern új gépek ezek, van rajtuk huzatmentes mód. Villanyt alig fogyasztanak fűteni, inkább hűtéskor vesz fel többet.
2022. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elégedett vagyok vele. A huzat miatt kicsit aggódtam, de semmi. Szigetelt a ház. Nincs gázom, a fatüzeléshez képest egy álom és még kicsit olcsóbb is mint a fa.
2022. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, lemaradt. Klímám van.


A hőtárolós kályha felejtős, 3-5x többet fogyaszt mint egy modern klíma.

2022. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznos az információ.
2022. szept. 15. 18:49
 6/8 anonim válasza:
Bocsánat, hogy ide írok, csak kérdezni szeretném, hogy a ti klimaitok - 15 vagy - 25 fokig jó?
2022. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Első vagyok.

~ -24 ig fűt.

2022. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen jó a klíma, és a létező legenergiahatékonyabb megoldás jelenleg.
2022. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!