Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes e ruhaszárítógépet...

Érdemes e ruhaszárítógépet használni, milyen előnyei, hátrányai vannak a "teregetéssel" szemben?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkodom rajta, hogy kellene egy ruhaszárítógép. Nem tudom érdemes e használni. Hagyományos módszerrel is tudunk ruhát szárítani úgy, hogy nem nedvesedik a lakás, tehát ez nem szempont. Minden más érdekel, előnyök, hátrányok.

2022. szept. 25. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
x gyerek mellet az idő az egyetlen előnye, viszont fogyaszt rendesen... Ha van erkély, akkor az a legjobb.
2022. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat fogyaszt és sok helyet foglal.Ennyi a hátránya.
2022. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Előny:

-gyorsabb (2 órával mosás után száraz minden

-nem kell a szárítót kerülgetni (ez főleg akkor számít, ha szűken vagytok)


Hátránya meg persze a fogyasztás.

2022. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szárítógépnek szerintem van egy nagy előnye a kinti teregetéssel szemben, amit a ruháimon is látok, hogy szívja ki a szinüket az UV. Látszik, hogy hol van félbehajtva a pólóm, és durván fakítja.
2022. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem szeretem, hogy nem marad meg a ruháknak az a tiszta, öblítő illata- egybe mosó szárító gépem van.
2022. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

5

Akkor valami hiba van a gépedben. Az én ruháimnak szárítás után nagyon brutális öblítő illata van. Sőt még a helységben is terjeng ahol a gép van.Hiába volt rajtam egész nap a póló még este is érződik a jó illat.

Mondjuk nekem külön gépem van és márkás öblítőt használok.

Nálunk hiába van nagy udvar, és lehet teregetni sokszor leszarják a méhek a ruhákat. Ilyenkor ősszel sok a poloska amit behozhatunk a ruhákkal. Én nagyon szeretem a szárítógépet. Nem kell napokig kerülgetni a ruhaszárítót.

2022. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Állítólag kevésbé lesz gyűrött a ruha, és kellemesebb tapintású ha szárítógépben van szárítva ha ez igaz, én ezért is gondolom, hogy érdemes lenne használni
2022. szept. 26. 07:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl a törölközők nem olyan kemények hanem finom puhák. Rengeteg szöszt leszed a gép.

Gyűrött sem lesz, max ha benne felejted egy éjszakára. Ha rögtön kipakolom akkor nincs gond. Múltkor benne felejtettem akkor azért gyűrődött de azért ez ritka.

2022. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak a törölközőket, ágyneműket és pamut ruhákat teszem bele. Ezekre tökéletes. Ki kell tapasztalni, hogy melyik ruha bírja, melyik nem.
2022. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor kellett a szárítógép, amikor erkély nélküli lakásban laktunk, kicsik voltak a gyerekek és sokat teregettem. Az állandóan magas páratartalom mellett könnyen elindulhat a penészesedés. Erre tökéletesen megfelelt, de zabálta az áramot és gyilkolta a ruhákat. Ma már nincs rá szükségünk, meg is szabadultunk tőle.
2022. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!