Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak (részletek lent)?

Mit csináljak (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vettem egy 100 literes Perla bojlert, és 2 hete megnéztem (nem lakom a lakásba, ki van adva) és kisebb erőbehatásra jobbra-balra kileng.

Hívtam egy ezermestert, azt mondta, hogy nem jó a felfogatója, le kéne szerelni, és vagy meg lehet erősíteni, vagy újat kell venni, de ő is Aristont akar, de nekem már elegem van az olasz bojlerekből, Hajdút szeretnék.

Aki felszerelte, az azt mondta, hogy az új típusú bojlerek mind kilengenek egy kicsit, nem veszélyes a bojler, nem kell tartanom attól, hogy esetleg leszakadhat.

Mi tévő legyek, kire hallgassak?



2022. okt. 6. 20:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hallgass a gyíkhu híresen bölcs közösségére.
2022. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ki szerelte fel?
2022. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

1. Nem tudok nagyon kitől tanácsot kérni, két szakvéleménnyel állok szemben.

Ha leszakad a bojler, ami ráadásul a WC fölött van, és valakit agyonüt, akkor ki lesz a felelős?

2. Egy szerelő szerelte fel. Most írjam le a nevét?

2022. okt. 6. 21:02
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem. hanem, hogy milyen szakember volt. Esetleg hívd fel, hogy lötyög és jöjjön vissza és tegye fel rendesen.
2022. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha leszakad a bojler, ami ráadásul a WC fölött van, és valakit agyonüt, akkor ki lesz a felelős?"

Szakember szerelte fel? Adott számlát?

2022. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szakember szerelte fel, számlát is adott.

Felhívtam, elmondtam a problémát, és azt mondta, hogy ez normális, hogy a bojler jobbra-balra kileng, ha mozgatom.

Állítólag minden bojler kileng amit most gyártanak.

2022. okt. 6. 21:19
 7/29 anonim ***** válasza:
Azért azt meg kéne nézni, hogy a bojler leng vagy a tartó szerkezete. Egyébként igen, mert egy csomó esetben főleg ezek a kicsik fel vannak "akasztva" a tartó egy-egy füllel. A léényeg, hogy maga a tartó stabil legyen.
2022. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%

1. A francért lökdösöd? Ha nem piszkálod, nem mozog, nem fog leugrani a falról.

2. Csipkebokor vessző.

3. Ez már a harmadik alkalom hogy kiírtad.

2022. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Az aristonnak akasztós a felfogatása, A falra rögzül egy lemez, arra akasztod a tartályt, aninek a súlya, plusz a víz a gravitáció segítségével tartja a helyén.

[link]

2022. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudom megnyitni a fájlt.

Tehát normális, hogy mozog a bojler?

2022. okt. 6. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!