Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen robotporszívót ajánlotok?

Milyen robotporszívót ajánlotok?

Figyelt kérdés
47 nm lakás, nincs küszöb vagy szőnyeg, de van haj és egy cica. Nem kell a legdrágább, nem vagyok tisztaságmániás, inkább olcsó-és-teszi-a-dolgát típusban gondolkodom.

2022. okt. 18. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Maximum mennyit szánsz rá?
2022. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Esetleg egy Rowenta Explorer Series 40 Animal?

Ezt néztem, de sosem volt még robotporszívóm. Telefonnal el tudom indítani, és visszamegy a helyére, ha végez? Hogy kell elképzelni, hogy navigál?

2022. okt. 18. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha jól néztem ennek a Rowentának most olyan 90-100ezer körül van az ára? Ennyi pénzért már jobb robototkat is kapni. Az a baj nagyon alap adatokon kívül nem találtam semmi infót róla. Ugye írják róla, hogy " Smart Discovery 2.0" navigációs rendszert használ ami kb semmit nem mond. Mivel se lézer se kamera nincs benne így a navigáció pontossága valószínűleg nem a legjobb. Legjobb esetben max giroszkóp van benne ami (ha tényleg van benne) valamilyen szisztematikát visz a navigációjába, de csodát nem szabad attól sem várni. Vagy ha még az se akkor össze-vissza navigál. Oké 47nm-re akár elég is lehet, de ahogy az elején írtam ha ennyibe kerül akkor találni ennél sokkal jobb robotokat is. Ekkora összegért már inkább egy Vimo SE-t vagy Xiaomi Vacuum Mop Prot javasolnék, de még olcsóbban is vannak jobb gépek mint ez a Rowenta.
2022. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Sose értettem mi a fene értelme van a robotporszívónak, pláne nem a budget kategóriában. Húsz perc alatt végignyalom a lakást porszívóval és felmosom. És nem kell hozzá százezres kínai vacak.
2022. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Köszönöm nekem egy 80ezer "kínai vackom" van és 20 percet se kell porszívózással töltenem! Max 5 percet hetente amikor kpucolom.
2022. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
#4 Robotporszívóval meg 0 perc, mert nincs rá gondod. Csinálja magától.
2022. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2022. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
Én nem tudnék ilyet mondani.
2022. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Húsz perc alatt végignyalom a lakást porszívóval és felmosom."


Pont az értelme, hogy akarja a f.szom húsz perc alatt felporszívózni. Egy percet sem akarok ezzel tölteni.

2022. okt. 18. 19:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Xiaomi
2022. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!