Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen állóporszívót/vezeték...

Milyen állóporszívót/vezeték nélküli porszívót javasolnátok?

Figyelt kérdés

Bosch Unlimited 7 és Dysaon V8 Motorhead jött eddig szóba, azonban még nem született döntés. Olvastam, hogy a Dyson a top meg a leggigamegaszuperebb termék, plusz kb. egy árban vannak bizonyos típusai más márkákkal, viszont páran panaszkodtak a rövid akkumulátoridejére. Bosch olcsóbb valamivel, továbbá hajlítható a nyele, több fejet adnak hozzá a Dysonért elkért összegért. Melyiket ajánlanátok ezek közül? Vagy másik terméke(k)et is írhattok. Ja és jó lenne, ha az idővel cserélendő alkatrész nem kerülne annyiba, mint maga a termék.

(Kérlek ne írjátok, hogy a vezetékest nem váltja ki semmi, az a legjobb, ezek "gagyik", stb. Köszi)



#Bosch #vezetéknélküliporszívó
2022. okt. 23. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Bosch Unlimited 7
Dyson V8 Motorhead
6 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"viszont páran panaszkodtak a rövid akkumulátoridejére."

Max. 20 percben gondolkodj, ha ez kevés, akkor neked nem való az akkus, vagy rögtön kettőt vegyél. Esetleg cserélhető akkuval.

2022. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Dysonhoz elvileg baromi nehéz alkatrészt szerezni, én sok panaszt láttam rá neten, hogy áll a szervizben és nem történik semmi.

Tudom, hogy sokan odáig vannak érte, hogy az "a" porszívó, de szerintem kicsit túl van ez már húzva.


Nekem a Rowenták a nagyon szimpik, ugyanúgy hajlítható fej, kombinált, felmosó fej, stbstb, és ott tíz év javíthatóságot garantálnak, szerintem azért az nem mindegy.


Egyszer rákérdeztem a Media Marktban, ott az eladó a Philipsekre esküdött, hogyha nem akarsz Dysont, akkor csakis az. Szóval fene se tudja.


Amit írtál, azokból én biztosan a Boscht venném.

2022. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

10 év javíthatóság?

Jól hangzik, meg az EU előírja, de csak ezt, műst nem.

Nem régi a történet:

3 éves mosógép, épp garon kívülre került, nem centrifugázik.

Szerelő jő, kpl. panelcsere (tele elektronikával) 78e..

Az egész mosógépvolt akkor 92e.

Van alkatrész? Van. tudják cserélni? Igen.. Kielégítve (itt még nem is 10év) az EU előírás.

Azt már nem írja elő mennyiért.... Ennyit a hurrá 10 év alkatrészről..

Egy szerviz se fogja tartani, de árajánlatot ad (mert előírás), de garantálom senki se fogja megrendelni.

2022. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen kis tingli tangli morzsa felszedéshez az étkező kövéről, meg a konyhában a főzés közben lehullott liszt, etc. felszedéséhez a SilverCrest is bőven megteszi nálunk. Sokat van használva amiatt, hogy vigyázunk a tisztaságra. Segít abban, hogy ne hordjuk szét az egész lakásban. Amikor piros cimkés lesz az Aldi-ban, akkor veszem meg, huszonezer forintért. Már a harmadikat nyűjük 12 év alatt. Mondjuk ez 80W, a normális porszívó, amivel a szőnyeget is porszívózom, az meg 800W-nál kezdődik. Annak a szívó teljesítménye és a légszállítása is minimum tízszeres.
2022. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3, És a mosógéped Rowenta..? Merthogy itt a márkaígéretről van szó, amit tartanak is, nem az EU-s ilyen-olyan előírásokról.
2022. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Dyson van, teljesen elégedett vagyok vele.
2022. okt. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!