Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen hősugárzót ajánlanátok...

Milyen hősugárzót ajánlanátok egy 10m2-es szoba fűtéséhez? Mi a különbség a halogén, kerámia, asztali ventilátor és az elektromos konvektor között?

Figyelt kérdés
Melyik fogyaszt a legkevesebb áramot, és fűt a legjobban?
2010. szept. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
10 m2 könnyen befűthető egy szimpla 2000 W-os hősugárzóval is. Ventillátor nélkülit, hogy ne legyen zajos.
2010. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A válasz: cserépkályha!! De ezt csak viccnek szántam. Nézd meg a készülék adatlapját és rá van irva, hogy mennyit fogyaszt! Egy kb.2000 W-os /2KW óránként/ felfogja füteni a szobádat és ha már meleg van tedd le a legkisebb fokozatra
2010. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

innen melyiket ajánlanátok?

2010. szept. 28. 11:03
 4/6 Jovanny ***** válasza:
Nekem ez van: [link] , csak nem hauser van ráírva, hanem Vinchi. Szerintem ugyanabban a kínai gyárban rakják össze. :) A fürdőszobát fűtöm fel vele télen, kb. negyed óra a legkisebb fokozaton, és már jó idő is van. 400-800-1200 watt, attól függ, hány kerámiaszálat fűtesz fel. Nekem bejött.
2010. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1200W-os olajradiátort javasolnék, csendes, a hőmérséklet folyamatosan állítható, oda rakod, ahová akarod, nem kell félni, hogy valamit megéget.

A többiekkel szemben egyetlen hátránya van, hogy 5-10 perccel később kezdi ontani a meleget!

2010. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jovanny ***** válasza:
Mondjuk Nekem az az esti fürdőszoba felfűtésnél elég nagy hátrány lenne, mert a kerámiás kb. az alatt a 10 perc alatt fel is fűt. :)
2010. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!