Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool AWE 66710 mosógép...

Változo2 kérdése:

Whirlpool AWE 66710 mosógép P05-ös hibában kérek segítséget, ötleteket?

Figyelt kérdés
Adott a fent említett mosógép. A P05-ös hiba a gépkönyve szerint "F05 hibakód -NTC hiba (szakadt vagy rövidzárlat). Szétszedtem, lemértem. (Természetesen a panel oldalon) Ahogy az a nagy gépkönyvben meg van írva: 30°C-on 9.8k, 40°C-on 6.6k, és így megy egyre lejjebb. Panelt át néztem, nyák oldalon szakadás nincs. Van valakinek ötlete, mi lehet a baj?

2022. nov. 1. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A baj szerintem az, hogy hibakódot jelez, és nem az NTC-vel van probléma. Lehet akár szoftver hiba is.
2022. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:
Tranzisztor nem szállt el a panelon? Nem vagyok szerelő, de többször előfordult már, hogy megadta magát az egyik háromlábú. Cserélni kellett csak.
2022. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-esnek: Köszönöm a választ! Ettől tartok én is, csak ki szeretnék minden lehetőséget zárni, mielőtt panelcserére szánnám rá magam. :)

2-esnek: Köszönöm a választ! Javaslatodon felbuzdulva, kimértem az összes tranzisztort, amit találtam a panelben. Sajna, vagy nem sajna, de mind jól működik.

2022. nov. 3. 17:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!