Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » IKEA konyhai nagygépek tartóss...

IKEA konyhai nagygépek tartósságáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van olyan háztartási gépük (pl. hűtő, sütő, stb.-re gondolok), ami néha látványosan olcsóbb az ismert márkáknál. Annyit látok, hogy ezekre 2 év garanciát vállalnak, na de hogy utána még mennyit bírnának...

Vannak itt olyanok vagy ismernek olyat, akik esetleg már évek óta pl. ikeás hűtőt használnak és még gond nélkül működik?

Tudom, keressen meg interneten ezekről a gépekről az eddigi véleményeket, de nagyon kevés ilyen akad, amiatt kérdezem itt is.

Előre is köszi a válaszokat!



2022. nov. 7. 18:20
A kérdező szavazást indított:
IKEÁból van háztartási gépem/ismerek valakit akinek van és 2 év után is gond nélkül működik.
Még a garanciaidő lejárta előtt tönkrement/elromlott.
A garanciaidő után tönkrement/elromlott.
3 szavazat
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
26%
Nekem nincsen Ikea cuccom, de amiket néztem hűtőket, kb. akkora, mint nekem egy Gorenje, kb. 20Kwh-val többet fogyaszt évente, és 50-el drágább is, nekem biztos nem érné meg. Ráadásul nekem 5 év gari van rajta.
2022. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Whirpool márkájú cuccok a legtöbbje
2022. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Már nem Whirlpool. Bosch és Electrolux nagy része, csak a márkanév nélkül.
2022. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy Ikeás Medelstore mosogatógépem van és több éve hibátlanul működik nincs vele probléma. Anyukámnak is ilyenje van szintén régóta. Jóformán napi szinten megy és ugyan csak hiba nélkül. Annyi probléma volt csak vele, hogy az a kis műanyag rögzítő ami a mosogatógép ajtaját megfogja az valószínűleg a több éves gyakori használattól eltörött, de pár ezer ft volt csak a cserealkatrész szóval nem volt vészes. Ezen túl neki a sütője is Ikeás (a nevét most nem tudom sajnos) arra ugyancsak nincs panasz. Szóval mi elégedetten vagyunk velük. Hogy a többi Ikeás nagygép milyen arról sajnos nem tudok nyilatkozni.
2022. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. nov. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!