Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép ajtót zsinórral...

Mosógép ajtót zsinórral nyitottam ki, meddig lehet ezt javítás nélkül csinálni?

Figyelt kérdés

Már fél éve problémák voltak az ajtóval, elsőre soha nem indult el a mosás, mindig azt irta ki, hogy nyitva az ajtó. Ilyenkor meg kellett nyomkodni az ajtót, és elindult (volt hogy 2x, volt hogy 10x nyomtam rá, de mindig elindult).

Most viszont lejárt a program, nem volt benne víz, de nem nyilt ki. Vártam egy órát, hátha kiold, utána kihúztam, úgyis vártam, de semmi. Rátettem egy új gyorsprogramra, utána öblítés+csavarás, hátha utána kinyílik, de nem. Viszont kattant, tehát ő elengedte, de mégsem, igy gondoltam eltört a zár vagy valami.


Nagy nehezen a zsinóros módszerrel sikerül kinyitni. Elvileg be tudom csukni, hogy elindul e, azt nem tudom, kinyitni már csak zsinórral tudom. Merjek igy mosni, vagy muszáj javítani? Nem igazán akarnék most erre költeni (nő vagyok, így szerelőt kell hivnom), csak nem akarok úgy se maradni, hogy majd mosás után bennragadnak a ruhák.

Kinek mik a tapasztalatai?



2022. dec. 2. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elindul akkor moshatsz, de én inkább hívnék szerelőt.
2022. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod

Van az a fajta ember, aki húzza amíg tudja, van aki megcsináltatja egyből

Én azt gondolom jobban jársz, ha most megcsináltod x ft-ért, ha még húzod halasztod, előfordulhat, hogy 2x lesz a végösszeg

2022. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magától garantáltan nem fog megjavulni, szóval nem tudom hogy mit vársz.
2022. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!