Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tönkrement a sütőm vagy van...

Tönkrement a sütőm vagy van még remény?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves Bauknecht sütőm, nagyon szeretem amúgy, de másodszorra fordul elő, hogy nem fűt fel a kívánt hőfokra. Néhány hónapja már történt ilyen. Hiába sípolt, hogy elérte az általam kiválasztott hőfokot, a halrudacskák jéghidegen maradtak, pedig meg is toldottam az előírt sütési időt. Ma kenyeret akartam sütni 220 fokon, normál esetben 1 óra, most már 2 órája bent van a cucc, random sípol, de látszólag működik, hang, fény minden rendben, de érzem, hogy a panel jéghideg (langyosnak kellene lennie), és a cucc olyan hideg maradt, hogy puszta kézzel, sütőkesztyű stb nélkül meg tudom fogni a tálcát, kenyeret. Szigetelés látszólag rendben, nem sérült, nem laza, ajtó rendesen záródik, takarítva is rendesen, rendszeresen van. Kuka, szerviz, vagy mi lehet a gond? Ha nem muszáj, nem mennék vele felesleges köröket a szervizbe, főleg nem ünnepek előtt. :(


Köszönöm a segítséget :)



2022. dec. 18. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Pedig úgy néz ki muszáj lesz a szerviz. Gondolom már nem garis. Arra készülj fel, hogy ha megnézik természetesen nem produkálja majd a hibát!
2022. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!