Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet az oka, hogy új,...

Mi lehet az oka, hogy új, kétnapos Candy mosó-szárító gép nem szárítja meg a ruhát?

Figyelt kérdés

Tehát lefut a

külön szárító program, a ruhát ugyanúgy szedem ki a gépből.

A használati útmutatóban a hibalistát átnézve nem jöttünk rá, mi lehet a baj, mert minden rendesen van bekötve. Szépen mos!

Sajnos a használati útmutató nagyon felszínes egyébként, sok mindent nem részletez, én ilyen rossz használatit még nem olvastam.



2022. dec. 22. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Írd ide a típusszámot. Megnézném online azt a HU-t...
2022. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Túlterhelt. A teljes mosási kapacitását nem tudja megszárítani, ahhoz több hely kell a dobban, az azonos kapacitású csak szárítógép sokkal nagyobb, mint a csak mosógép. Egy 8 kilós mosó-szárítógép általában 6 kilóig tud szárítani, de ez benne van a kézikönyvben. Tehát teljes kapcitáson csak mosni lehet vele, a szárítád csak kb háromnegyed töltetig működik.
2022. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# azt külön ajanlom, ritka tré HU Ilyen felszínest még nem olvastam...


#2 Kimértem a ruha súlyt külön merlegen, mert első használat volt. Félig pakoltam így a dobot. Max 5 kg-ot ír, és ez volt 4 kg, amit beletettem. Fél dob.

2022. dec. 22. 13:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg megköszönném ha leírnatok a tapasztalataitokat mosó-szárító gépetekkel ha vannak! Ment a zöld kéz, köszönöm.
2022. dec. 22. 13:07
 5/7 A kérdező kommentje:
CSOW 4855TWE/1-S
2022. dec. 22. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez van papíron is nálad?


[link]

2022. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6. Nem, nem ez a típusszám, de nagyon köszönöm! Már tárgytalan, mert visszaküldöm. Vegre tudtam beszélni mosógépszerelővel, minden tippet végigzongoráztunk, es nem javult semmi, visszaküldés.

Soha többet, sem ezt a márkát, sem szárítót nem veszek.

Szinte lutri, ahogy utána olvastam. Az utóbbi 3 napom csak erről szólt így ünnepek előtt, mar bocsánat a panaszkodasért. Kettőslátásom van, sz.sz., annyit neteztem keresgéltem olvastam. Jobban járok, ha inkább veszek törölköző szárítós radiátort. Nálam nem nagy a pára. Az a néha sürgős 1-2 valami azon megszárad, többi a fregolin, vagy kint a szabadban. Amennyit válogatni kell a szárításhoz, annyi idő alatt ki is teregetek. Hamarabb megszárad a kandallónál,mint a gépben. Vicc kategória. A fregoli az órat sem tekeri, nyáron pedig napra teregetem.🙂

2022. dec. 23. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!